Obserwuj nas

Województwo Mazowieckie

kwiecień

02kwietnia18:3023:00Turniej steel dartOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

02kwietnia19:0023:00Falcon Dart TourOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

03kwietnia19:0023:00Kwalifikacje do Poznań Darts MastersOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

03kwietnia19:00Turniej soft dartOdmianaSoftWojewództwoMazowieckieMiastoPłock

05kwietnia19:0023:59Steel Dart Rekiny - 18 edycjaOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

06kwietnia18:0023:30Memoriał Łukasza KuźnaraOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

06kwietnia18:00Turniej kobietOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoPłock

08kwietnia18:3023:00Turniej steel dartOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

09kwietnia19:0023:00Falcon Dart TourOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

10kwietnia19:0023:00Kwalifikacje do Poznań Darts MastersOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

12kwietnia19:0023:59Steel Dart Rekiny - 18 edycjaOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

13kwietnia11:00Otwarte mistrzostwa Club 180OdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoŻuromin

13kwietnia13:0023:00Turniej rankingowy steel dartOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoSiedlce

13kwietnia18:0023:30Turniej steel dartOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

13kwietnia18:00Puchar IPN, dywizja BOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoPłock

15kwietnia18:3023:00Turniej steel dartOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

16kwietnia19:0023:00Falcon Dart TourOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

17kwietnia19:0023:00Kwalifikacje do Poznań Darts MastersOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

19kwietnia19:00Turniej Amatorski IPNOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoPłock

19kwietnia19:0023:59Steel Dart Rekiny - 18 edycjaOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

20kwietnia17:00WKD CUP 2024OdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWyszków

21kwietnia14:0022:00Turniej steel dartOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoGarwolin

22kwietnia18:3023:00Turniej steel dartOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

23kwietnia19:0023:00Falcon Dart TourOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

26kwietnia19:00Grand Prix II, dywizja BOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoPłock

29kwietnia18:3023:00Turniej steel dartOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

maj

06maja18:3023:00Turniej steel dartOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

10maja19:0023:59Steel Dart Rekiny - 18 edycjaOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

13maja18:3023:00Turniej steel dartOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

17maja19:0023:59Steel Dart Rekiny - 18 edycjaOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

20maja18:3023:00Turniej steel dartOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

27maja18:3023:00Turniej steel dartOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa