Obserwuj nas

Jak dołączyć?

NLD Cup to pierwsze rozgrywki zainaugurowane przez Nocną Ligę Darta. Do tej pory wzięło w nich udział ponad 320 zawodników ze wszystkich stron Polski i nie tylko. Pragniesz dołączyć i na własnej skórze poczuć emocje związane z grą? Poniżej kilka zasad i reguł.

1. Do turniejów z cyklu NLD Cup może dołączyć każdy - niezależnie od wieku, płci i poziomu. Osoby niepełnoletnie muszą jednak albo przyjechać z opiekunem, albo posiadać zaświadczenie od niego o możliwości wystąpienia w rozgrywkach. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za niepełnoletnich, którzy uczestniczą w turnieju bez wiedzy dorosłych.

2. Zapisy do turniejów odbywają się na około tydzień przed startem wydarzenia - od razu po ogłoszeniu plakatu informacyjnego na naszej stronie i Facebooku. Forma zapisów oraz wszystkie informacje na temat miejsca rozgrywania turnieju oraz wpisowego znajdują się na wcześniej wymienionym plakacie.

3. Zapisywać można tylko i wyłącznie siebie. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy organizowany jest turniej deblowy i osoba zainteresowana zapisuje jednocześnie siebie i partnera do gry.

4. Każdy uczestnik jest zobowiązany do podejścia do stolika organizatorów w momencie, gdy przybywa na miejsce gry w celu potwierdzenia swojej obecności i wpłaty wpisowego (gotówką lub poprzez BLIK).

5. Więcej informacji można znaleźć w działach "FAQ" oraz "REGULAMIN".

Czekamy na Was!

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama