Obserwuj nas

Wsparcie

Na pewno się domyślacie, że prowadzenie projektu "Łączy Nas Dart" wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Utrzymanie serwera i domeny, zakup różnego rodzaju wtyczek, komponenty wymagające cyklicznej subskrypcji - to tylko część rzeczy na naszej liście, która wymaga regularnych opłat. Ponadto chcemy iść do przodu, wprowadzać nowe funkcjonalności, organizować ciekawe wydarzenia, a rozwój niesie ze sobą koszty. Dlatego zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie naszego projektu. Można to zrobić na cztery różne sposoby.

1. Patronite

Patronite to miejsce, gdzie możecie zostać naszymi Patronami i otrzymać w zamian nietuzinkowe nagrody. Jak to wygląda w praktyce? Na wstępie należy zarejestrować się na Patronite.pl. Konto można założyć na dwa sposoby – za pomocą maila lub wykorzystując konto Facebook. Po założeniu konta otrzymacie e-mail potwierdzający aktywację. Po zalogowaniu się i wybraniu autora należy zdecydować się na próg wsparcia i automatycznie zostaniecie przekierowani na stronę, gdzie można wybrać metody płatności, długość wsparcia i ostatecznie potwierdzić swój wybór.

Staraliśmy się przygotować dla Was wiele wygodnych progów, które dostosowane są do różnych możliwości finansowych. Bez względu na to, czy chcecie przekazać symboliczną kwotę czy większe wsparcie, każdy będzie mile widziany i doceniony.

2. YouTube

Na YouTube jesteśmy obecni od ponad trzech lat, jednak dopiero niedawno ta platforma udostępniła możliwość wsparcia twórców. Droga by zostać naszym wspierającym jest prosta - wystarczy znaleźć przycisk WESPRZYJ na dowolnym filmie na naszym kanale. Oferujemy Wam jeden poziom wsparcia, który daje dostęp do specjalnego zestawu emotikon oraz charakterystycznej plakietki, pokazującej jak długo jesteście z nami i wyróżniającej Wasze wiadomości na czacie spośród innych.

3. Betfan

Razem z Betfan stoimy ramię w ramię od momentu narodzin pomysłu Nocnej Ligi Darta. Model współpracy z tym legalnym polskim bukmacherem powoduje, że wiele zależy od Waszego zaangażowania. Im więcej osób zarejestruje się za pomocą dedykowanego linku TUTAJ z kodem LACZYNASDART i będzie grało u naszego sponsora generalnego, tym większe wsparcie dla naszego projektu. Posiadanie konta ma również inne atuty - będziecie mogli rywalizować o bonusy w naszej Lidze Typerów, obstawiać mecze najważniejszych imprez darterskich po najlepszych kursach oraz wybierać spośród szerokiej oferty na inne dyscypliny sportowe.

Dodatkowo Betfan oferuje super promocję - po wpłacie 150 złotych otrzymujecie 450 złotych na grę! To jedna z najlepszych ofert dostępnych na rynku, dlatego jeśli zastanawiacie się, u którego bukmachera założyć konto, to w Betfan możecie połączyć przyjemne z pożytecznym.

4. Suppi

Jeśli nie chcecie wiązać się długoterminowymi płatnościami a wolelibyście wesprzeć nas raz a dobrze, na Suppi macie możliwość dokonania jednorazowej wpłaty TUTAJ. Progi są tylko trzy, więc spokojnie powinniście znaleźć coś na swoją kieszeń.

 

Oprócz ww form wsparcia, istnieje również możliwość sponsoringu. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości dla zainteresowanych firm (ale też osób prywatnych, etc), nie tylko na naszej stronie internetowej w postaci banerów reklamowych, ale także poprzez artykuły sponsorowane oraz inne media, przede wszystkim na platformie Facebook i YouTube. Nasze kanały komunikacji są otwarte na wszelkie propozycje i jesteśmy elastyczni w dostosowaniu się do wymagań i celów potencjalnych sponsorów. Dlatego nie wahajcie się z nami SKONTAKTOWAĆ - na pewno się dogadamy!

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama