Obserwuj nas

Regulamin

Udział w lidze typerów

W zabawie może wziąć udział każdy, bez względu na wiek. Biorąc udział w grze, uczestnicy akceptują postanowienia niniejszego regulaminu. Do typowania można przystąpić w każdym momencie. Strona www.laczynasdart.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne problemy techniczne, mające wpływ na wynik końcowy Ligi Typerów.

Rejestracja

Aby wziąć udział w Lidze Typerów należy zarejestrować się wypełniając formularz i na podane dane zalogować się na stronie zabawy. Po zalogowaniu można przystąpić do typowania. Podczas rejestracji należy podać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail, wybrać hasło oraz ksywę/nazwę użytkownika. Zakładając konto uczestnik zabawy akceptuje jego regulamin. Jeżeli którakolwiek z informacji podanych przy rejestracji okaże się fałszywa, zgłoszenie będzie uznane za nieprawidłowe i usunięte. W razie jakichkolwiek kłopotów z rejestracją lub logowaniem, należy zgłosić problem do Organizatora zabawy.

Typowanie

Zabawa polega na typowaniu wyników spotkań zaproponowanych przez Organizatora. Typy można zmieniać aż do momentu rozpoczęcia spotkania. Zwycięzcą zabawy zostaje osoba, która zdobędzie największą liczbę punktów w danym turnieju. Typowanie odbywa się do chwili rozpoczęcia danego meczu lub danej kolejki ligowej w zależności od wcześniejszych ustaleń. Po zakończeniu typowania i rozpoczęciu danej kolejki, uczestnicy zabawy będą mogli porównać swoje typy oraz sprawdzić, jak typowali konkurenci. W przypadku tej samej liczby punktów w końcowej klasyfikacji, o wyższym miejscu decyduje większa liczba idealnie trafionych wyników. W przypadku remisu, Organizator zarządza dogrywkę między zainteresowanymi.

Punktacja

  • 3 punkty za idealnie trafiony rezultat
  • 1 punkt za poprawne wskazanie zwycięzcy

Postanowienia końcowe

Poprzez wzięcie udziału w zabawie każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz na otrzymywanie informacji na adres e-mail, podany przez niego w formularzu rejestracyjnym.

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama