Obserwuj nas

FAQ

Zapisy otwierają się na około tydzień przed startem turnieju - od momentu opublikowania plakatu na Facebooku i naszej stronie internetowej. Szczegóły oraz drogi zapisów zawsze znajdują się na wcześniej wspomnianym plakacie. Po więcej informacji zajrzyj do działu "Jak dołączyć".

Jak zapisać się do turniejów NLD?

Do tej pory korzystamy z trzech miejsc:

1. Kino Za Rogiem, ul. Wiśniowa 32, 05-205 Pasek,
2. Break 147, ul. Zamieniecka 80, 04-158 Warszawa,
3. Klub bilardowy Falcon, Ul. Myśliborska 114, 03-140 Warszawa.

Miejsce rozegrania turnieju jest ogłoszone w dniu zapisów na plakacie turniejowym.

Gdzie rozgrywane są turnieje?

Tak, mogą. Pod warunkiem, że przyjadą z pełnoletnim opiekunem lub przywiozą zaświadczenie od osoby dorosłej o świadomości tego, gdzie przebywa osoba niepełnoletnia.

Czy osoby niepełnoletnie mogą brać udział w turnieju?

W dniu turnieju - tuż po przyjeździe do lokalu, gdzie odbywa się wydarzenie. Wpisowe można uiścić gotówką lub przez BLIK. Więcej informacji przy stoliku organizatorskim.

Kiedy należy wpłacić wpisowe?

W turniejach NLD Cup możesz wziąć udział niezależnie od poziomu, jaki prezentujesz. Zapraszamy zarówno graczy doświadczonych, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z dartem.

Na jakim poziomie muszę grać, żeby wziąć udział w rozgrywkach?

Tak. Dysponujemy kilkoma kompletami lotek i elementami zamiennymi, które możemy wypożyczyć bezpłatnie zawodnikowi na starcie turnieju. Polecamy jednak przyjeżdżać ze swoim sprzętem, ponieważ nie możemy zagwarantować go każdemu graczowi.

Czy mogę wziąć udział w turnieju, nie posiadając sprzętu?

Aktualnie nie. Nie pozwalają na to czas oraz fundusze. Jeśli jednak masz lokal w swoim mieście, który mógłby pomieścić imprezę na minimum 60 osób, posiadasz stałe, dobre łącze internetowe lub masz ochotę dołączyć do grona sponsorów, aby zrealizować marzenia o turniejach w innym miejscu - napisz do nas!

Czy organizujecie turnieje poza Paskiem i Warszawą?

Jak najbardziej! Jeśli uważasz, że jesteś nam pomóc w tworzeniu treści na stronę, przy mediach społecznościowych albo masz pomysł na swoją pozycję w serwisie, to napisz do nas poprzez ten formularz. Opowiedz o sobie w kilku słowach, przedstaw swoje pomysły, a my skontaktujemy się z Tobą!

Czy można dołączyć do redakcji serwisu?

Najlepiej poprzez formularz w dziale "KONTAKT". Jesteśmy również aktywni na Facebooku, gdzie również odpowiemy chętnie na wasze pytania.

Mam problem, którego nie opisano w FAQ. Jak mogę do Was napisać?

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama