Obserwuj nas

Odmiana Steel

kwiecień

02kwietnia18:3023:00Turniej steel dartOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

02kwietnia19:0023:00Falcon Dart TourOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

03kwietnia19:0023:00Turniej steel dartOdmianaSteelWojewództwoWielkopolskieMiastoKalisz

03kwietnia19:0023:00Turniej otwarty steel dartOdmianaSteelWojewództwoPodlaskieMiastoBiałystok

03kwietnia19:0023:00Kwalifikacje do Poznań Darts MastersOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

03kwietnia19:0023:30Liga Tornado - turniej indywidualnyOdmianaSteelWojewództwoPomorskieMiastoGdańsk

03kwietnia19:30Droga do Mistrzostw PolskiOdmianaSteelWojewództwoMałopolskieMiastoKraków

04kwietnia20:00Turniej steel dartaOdmianaSteelWojewództwoWielkopolskieMiastoPoznań

05kwietnia18:0023:00Świdnicka Liga DartaOdmianaSteelWojewództwoDolnośląskieMiastoŚwidnica

05kwietnia18:00Piątkowy steel dartOdmianaSteelWojewództwoŚląskieMiastoGliwice

05kwietnia18:0023:59Rankingowy turniej steel dartaOdmianaSteelWojewództwoKujawsko-pomorskieMiastoWłocławek

05kwietnia19:0023:30Turnieje ligowe steel dartOdmianaSteelWojewództwoPodlaskieMiastoBiałystok

05kwietnia19:0023:59Steel Dart Rekiny - 18 edycjaOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

06kwietnia17:0023:00Turniej klubowy steel dartOdmianaSteelWojewództwoOpolskieMiastoOpole

06kwietnia18:0023:00Zbąszynecka Liga DartaOdmianaSteelWojewództwoLubuskieMiastoZbąszynek

06kwietnia18:0023:30Memoriał Łukasza KuźnaraOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

06kwietnia18:00Turniej kobietOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoPłock

06kwietnia19:0023:30Johnnie Walker Dart CupOdmianaSteelWojewództwoWielkopolskieMiastoPoznań

08kwietnia18:3023:00Turniej steel dartOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

09kwietnia18:0023:00Grand Prix Steel DartOdmianaSteelWojewództwoŚwiętokrzyskieMiastoSkarżysko-Kamienna

09kwietnia19:0023:00Falcon Dart TourOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

10kwietnia17:3023:00Melbud Steelowe ŚrodyOdmianaSteelWojewództwoKujawsko-pomorskieMiastoGrudziądz

10kwietnia19:0023:00Turniej otwarty steel dartOdmianaSteelWojewództwoPodlaskieMiastoBiałystok

10kwietnia19:0023:00Kwalifikacje do Poznań Darts MastersOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

10kwietnia19:0023:30Liga Tornado - turniej deblowyOdmianaSteelWojewództwoPomorskieMiastoGdańsk

10kwietnia19:30Droga do Mistrzostw PolskiOdmianaSteelWojewództwoMałopolskieMiastoKraków

11kwietnia19:0023:00Turniej steel dartOdmianaSteelWojewództwoWielkopolskieMiastoKalisz

11kwietnia20:00Turniej steel dartaOdmianaSteelWojewództwoWielkopolskieMiastoPoznań

12kwietnia18:0023:00Świdnicka Liga DartaOdmianaSteelWojewództwoDolnośląskieMiastoŚwidnica

12kwietnia18:0023:00Ostre piątkiOdmianaSteelWojewództwoKujawsko-pomorskieMiastoInowrocław

12kwietnia18:0023:00Suska liga dartaOdmianaSteelWojewództwoMałopolskieMiastoSucha Beskidzka

12kwietnia18:00Piątkowy steel dartOdmianaSteelWojewództwoŚląskieMiastoGliwice

12kwietnia19:0023:30Turnieje ligowe steel dartOdmianaSteelWojewództwoPodlaskieMiastoBiałystok

12kwietnia19:0023:59Steel Dart Rekiny - 18 edycjaOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

13kwietnia11:0022:00VII otwarte mistrzostwa PodkarpaciaOdmianaSteelWojewództwoPodkarpackieMiastoRzeszów

13kwietnia11:00Otwarte mistrzostwa Club 180OdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoŻuromin

13kwietnia13:0023:00Turniej rankingowy steel dartOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoSiedlce

13kwietnia15:30Turniej czarnego kotaOdmianaSteelWojewództwoŚląskieMiastoRuda Śląska

13kwietnia15:30Turniej czarnego kota dla pańOdmianaSteelWojewództwoŚląskieMiastoRuda Śląska

13kwietnia17:0023:00Turniej klubowy steel dartOdmianaSteelWojewództwoOpolskieMiastoOpole

13kwietnia18:0023:00Turniej eliminacyjny steel dartOdmianaSteelWojewództwoWielkopolskieMiastoSolec

13kwietnia18:0023:30Turniej steel dartOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

13kwietnia18:00Puchar IPN, dywizja BOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoPłock

14kwietnia16:0023:00Turniej steel dartOdmianaSteelWojewództwoOpolskieMiastoKędzierzyn-Koźle

15kwietnia18:3023:00Turniej steel dartOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

16kwietnia18:0023:00Grand Prix Steel DartOdmianaSteelWojewództwoŚwiętokrzyskieMiastoSkarżysko-Kamienna

16kwietnia18:3023:30Turniej steel dartOdmianaSteelWojewództwoDolnośląskieMiastoWrocław

16kwietnia19:0023:00Falcon Dart TourOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

17kwietnia19:0023:00Turniej otwarty steel dartOdmianaSteelWojewództwoPodlaskieMiastoBiałystok

17kwietnia19:0023:00Kwalifikacje do Poznań Darts MastersOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoWarszawa

17kwietnia19:0023:30Liga Tornado - turniej indywidualnyOdmianaSteelWojewództwoPomorskieMiastoGdańsk

17kwietnia19:30Droga do Mistrzostw PolskiOdmianaSteelWojewództwoMałopolskieMiastoKraków

18kwietnia19:0023:00Turniej steel dartOdmianaSteelWojewództwoWielkopolskieMiastoKalisz

18kwietnia20:00Turniej steel dartaOdmianaSteelWojewództwoWielkopolskieMiastoPoznań

19kwietnia18:0023:00Świdnicka Liga DartaOdmianaSteelWojewództwoDolnośląskieMiastoŚwidnica

19kwietnia18:0023:00Suska liga dartaOdmianaSteelWojewództwoMałopolskieMiastoSucha Beskidzka

19kwietnia18:00Piątkowy steel dartOdmianaSteelWojewództwoŚląskieMiastoGliwice

19kwietnia18:0023:59Rankingowy turniej steel dartaOdmianaSteelWojewództwoKujawsko-pomorskieMiastoWłocławek

19kwietnia19:00Turniej Amatorski IPNOdmianaSteelWojewództwoMazowieckieMiastoPłock

19kwietnia19:00