Obserwuj nas

Newsy

Dołącz do zespołu ŁączyNasDart.pl!

Za nami cztery miesiące funkcjonowania portalu Łączy Nas Dart! Po tym czasie wiemy, że potrzebujemy Was odrobinę więcej. Jeśli wciąż macie ochotę współtworzyć stronę z nami, to ponownie otwieramy wrota!

Kogo szukamy? Wyjątkowych ludzi. Fanów darta. Mężczyzn. Kobiet. Nastolatków. Seniorów. Mówiąc prościej  – wszystkich tych, którzy chcą wspólnie z nami być częścią projektu. Oczywiście, prawdopodobnie nie będziemy mogli na razie przyjąć Was wszystkich, ale nie szukamy kogoś o konkretnych cechach.

Masz dobre pióro, głowę wypełnioną atrakcyjnymi tematami? Fantastycznie! Media społecznościowe to miejsce, w którym czujesz się jak ryba w wodzie? Ekstra! A może widzisz jakieś pole, na którym mógłbyś się samorealizować, jednocześnie wzbogacając portal? Nie widzimy przeszkód, aby dać ci platformę do działania. Jeśli jednak wciąż nie jesteś pewien, czy to miejsce dla ciebie – ułatwimy jeszcze sprawę. Potrzebujemy:

  • newsmanów (wyszukiwanie ciekawych tematów – w Internecie lub na własną rękę; tłumaczenie z języka angielskiego);
  • felietonistów (tworzenie tekstów opiniotwórczych, angażujących, kreatywnych);
  • ludzi od mediów społecznościowych (wszystkie platformy, nie ograniczamy się pod tym względem);
  • twórców wideo na stronę i media społecznościowe.

To są nasze główne „potrzeby”, ale nie ograniczamy się do nich. Być może twoją pasją jest fotografia i uważasz, że twoja praca może nam się przydać. A może chcesz nam pomóc w organizacji transmisji i „dnia meczowego”? Nie zamykamy wrót przed nikim. Nie musisz posiadać pełnego pakietu, aby być przydatnym.

Nie chcemy, aby ten tekst zabrzmiał jak typowe ogłoszenie pracy, ale nie możemy uniknąć tematu: „jakie są oczekiwania?”. Wymagamy tylko jednego: chęci pomocy. Aktualnie nie możemy obiecać wynagrodzenia – do momentu, gdy strona nie będzie na siebie zarabiać lub nie będziemy mieli sponsorów. W związku z tym nie oczekujemy konkretów w postaci liczby stworzonych newsów, godzin spędzonych przed komputerem i nie będziemy nikogo z tego rozliczać. Pomagasz wtedy, kiedy jesteś w stanie. Z drugiej strony jednak – nie chcemy ludzi, którzy nie będą przejawiali przez to żadnego zainteresowania stroną i naszymi działaniami. Tak jak śpiewał Piasek – „złoty środek znajdź…”.

Skoro już wiadomo, że nie możemy na razie zagwarantować pieniędzy, to jakie w takim razie są zalety dołączenia? Przede wszystkim – dajemy możliwość do pokazania się szerszemu światu i platformę do prezentowania swoich umiejętności (zabrzmiało jak z podręcznika coachingowego). Nie lubimy przesadnie się przechwalać, ale co nieco wiemy o: pisaniu tekstów, prowadzeniu serwisów internetowych, tworzeniu transmisji i materiałów wideo, organizowaniu turniejów, dbaniu o zadowolenie uczestników. Chcemy też, aby redakcja nie była jedynie sztucznym tworem, w którym brakuje „chemii”. Dlatego liczymy na to, że portal Łączy Nas Dart będzie spełniał założenia, które sugeruje jego nazwa. Pragniemy stworzyć grupę ludzi, którzy dobrze się dogadują, więc cechy charakteru i pozytywne nastawienie będą nawet ważniejsze niż konkretne umiejętności. Kto wie – może za kilka miesięcy albo i nawet kilka tygodni będziemy mogli zaoferować już coś konkretniejszego. Wtedy będziemy zerkać przede wszystkim na tych, którzy byli z nami od samego początku.

Jak dołączyć? Wypełnij szablon, który znajduje się pod artykułem. Tak jak wspomnieliśmy – przede wszystkim interesuje nas to, jakim jesteś człowiekiem. Napisz kilka-kilkanaście zdań o sobie i opowiedz swoją historię darterską. Wytłumacz nam, czym chciałbyś zajmować się na stronie i pozostaw kontakt mailowy do siebie. Odpiszemy każdej osobie, nawet jeśli ostatecznie uznamy, że to nie Ciebie akurat poszukujemy.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona