Obserwuj nas

Inne

Rusza przedsprzedaż Przewodnika MŚ PDC 2024! Gramy z Baltic Darts!

W końcu! Z dumą możemy poinformować, że Przewodnik do mistrzostw świata PDC 2024, autorstwa redakcji Łączy Nas Dart, trafił do druku! Już niedługo będzie także z Wami w domach, bo, dzięki uprzejmości Baltic Darts, rozpoczynamy przedsprzedaż magazynu!

Źródło: Małgorzata Adamczyk/PDC

To właśnie ten projekt spędzał nam ostatnio sen z powiek. Wygląda na to, że wszystkie terminy uda się dotrzymać i zanim obejrzymy najwspanialsze widowisko darterskie na świecie, będziemy mogli pomóc wszystkim “wkręcić się” w odpowiedni nastrój. Przewodnik mistrzostw świata przybliży sylwetki wszystkich uczestników imprezy, przedstawi ich najmocniejsze i najsłabsze strony oraz podsumuje ich dotychczasowe wyniki. Nie zabraknie w nim także przekrojowych, ale również odrobinę luźniejszych tekstów na temat samej imprezy i wydarzeń wokół niej.

Przewodnik MŚ PDC 2024 Łączy Nas Dart – jak zakupić?

Przewodnik można zakupić poprzez stronę BalticDarts.pl. Klikając w ten link, zostaniecie przeniesieni na stronę zakupu i tam będziecie mogli dopełnić wszelkich formalności! Możecie również zeskanować kod QR poniżej!

Przewodnik MŚ PDC 2024 Łączy Nas Dart – ile kosztuje?

Cena przewodnika to 65 złotych plus koszt dostawy.

Przewodnik MŚ PDC 2024 Łączy Nas Dart – kiedy ruszy wysyłka?

Paczki ruszą do Was 13 grudnia. Wiemy, że to tuż przed startem turnieju, ale nie mogliśmy zrobić tego wcześniej poprzez wiele formalności, które musieliśmy załatwić przed startem wydawania pisma. Wierzymy, że i tak będziecie mieli czas, aby się nim nacieszyć.

Przewodnik MŚ PDC 2024 Łączy Nas Dart – co zawiera?

W środku przewodnika znajdziecie teksty poświęcone imprezie, obszerne profile zawodników wraz z danymi statystycznymi, ciekawostki, a także ekskluzywne wywiady! Także między innymi: rozmowy z Krzysztofem Ratajskim oraz Radkiem Szagańskim, zapowiedź mistrzostw świata, najważniejsze liczby turnieju oraz tekst poświęcony Russowi Brayowi – legendarnemu sędziemu, który odchodzi na emeryturę.

Przewodnik zawiera 88 stron (+4 strony okladki, format A4), z których znaczna większość to przedstawienie zawodników biorących udział w imprezie. Czasopismo jest w miękkiej, szyto-klejonej oprawie. Dodatkowo do niego zostanie dołączona oddzielnie drukowana drabinka rozgrywek, którą będzie można samodzielnie wypełnić. Będzie ona w formacie A2 i zostanie dołączona do zamówienia oddzielnie. Przewodnik do mistrzostw świata PDC 2024 to gratka dla każdego fana darta, ale także “świeżego” kibica, który chciałby dowiedzieć się czegoś więcej o samej imprezie.

6 komentarzy

1 Komentarz

 1. Paweł B.

  Paweł B.

  21 listopada, 2023 o 21:27

  Świetny pomysł! Nie mogę się doczekać efektu końcowego 🙂 Brawo dla Was!

 2. Pl_dart

  25 listopada, 2023 o 22:43

  Czy jest możliwa szybsza wysyłka niż dopiero w połowie grudnia? Zanim to dotrze do mnie za granicę, to będzie po MŚ.

 3. kinga

  3 grudnia, 2023 o 17:56

  czy wiadomo już kiedy dokładnie ruszy sprzedaż?

 4. Paweł Pok

  Paweł Pok

  16 grudnia, 2023 o 23:02

  Świetny ten przewodnik było by super jakbyście zrobili kalendarz darterski jeszcze na ścianę z motywem darterskim i zaznaczonymi turniejami pdc w nim

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama