Obserwuj nas

Newsy

Kierunek: Azja. Taylor zagra w kolejnych mistrzostwach świata

Choć to mistrzostwa świata seniorów miały być ostatnią imprezą rangi mistrzowskiej w karierze Phila Taylora, rzeczywistość okazała się nieco inna. 63-latek poleci do Japonii, by zagrać w czempionacie rozgrywanym na sofcie.

Źródło: DARTSLIVE.TV

Super Darts 2024 to turniej określany jako mistrzostwa świata w grze na tarczy elektronicznej. W tym roku zawodnicy będą rywalizować w japońskiej Yokohamie. Do tej pory odbyło się pięć edycji imprezy, przy czym ostatnia miała miejsce aż w 2018 roku. 

DARTSLIVE SUPER DARTS – lista zwycięzców:

2011: 🇯🇵 Morihiro Hashimoto

2013: 🇺🇸 Scott Kirchner

2015: 🇸🇬 Paul Lim

2017: 🇯🇵 Keita Ono

2018: 🇯🇵 Haruki Muramatsu

Dla Taylora występ w tych rozgrywkach nie będzie debiutem – w 2018 roku zdołał dotrzeć do finału. Zawody zostaną rozegrane w dniach 8-10 maja, a oprócz Anglika udział weźmie jeszcze kilka znanych postaci. Na liście znajdują się m. in. Kai Fan Leung, Mikuru Suzuki, Boris Krcmar, Royden Lam, Paul Lim, Jose Justicia, Haruki Muramatsu czy Tomoya Goto.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama