Obserwuj nas

Newsy

Najgorsza lotka w historii darta? Martin Adams i… rzut w podłogę [WIDEO]

Tak to już jest, że samodzielne rzucanie do tarczy z reguły wiąże się z irytacją, podczas gdy w telewizji wszystko jest łatwe, idealne i bez skazy. No, prawie wszystko. Czasami nawet zawodowcy zaliczają spektakularne wpadki, o czym przekonał się Martin Adams.

Wpadka Martina Adamsa podczas MODUS Super Series
Źródło zdjęć: MODUS Super Series

W poniedziałek rozpoczął się ósmy sezon rozgrywek MODUS Super Series, gdzie regularnie pojawiają się najlepsi gracze nieposiadający karty PDC. Największym nazwiskiem pierwszego tygodnia nowego sezonu jest Martin Adams – trzykrotny mistrz świata BDO i absolutna legenda darta. Choć na rzucaniu do tarczy Wolfie zjadł zęby, internet podbił czymś, z czego jest raczej umiarkowanie dumny. Jedna z lotek w starciu z Chrisem Gilliandem w bardzo dziwny sposób wyślizgnęła mu się z ręki – tak, że koniec końców wylądowała na podłodze. A że rzut był wykonany zgodnie z przepisami – czyli znad ramienia – sędzia nie miał innego wyjścia i musiał uznać go jako ważny.

 

 

Historia pechowa, ale w samym turnieju Adams radzi sobie nieźle. Po dwóch dniach rywalizacji w MODUS Super Series jest na trzecim miejscu w grupie A i ma duże szanse na awans do grupy B. Wszystkie spotkania tych rozgrywek można oglądać za darmo na oficjalnym kanale YouTube @MODUSSuperSeries.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama