Obserwuj nas

Sponsorowane

Oglądaj European Tour w BETFAN TV!

Mamy dla Was świetną wiadomość! Wszystkie spotkania, które od 10 do 12 maja odbędą się w niemieckiej Kilonii, będziecie mogli obejrzeć na stronie naszego sponsora generalnego!

W BETFAN dbają o fanów darta. Bogata oferta na mecze najważniejszych imprez, konkursy związane z potyczkami Krzysztofa Ratajskiego, a teraz ten legalny polski bukmacher wychodzi naprzeciw kibicom, którzy z różnych względów nie mają jak obejrzeć spotkań turnieju z cyklu European Tour. Co więc należy zrobić, by delektować się potyczkami najlepszych zawodników świata? A przypomnijmy, że w ten weekend oprócz The Polish Eagle zobaczymy też Sebastiana Białeckiego!

Sprawa jest bardzo prosta. Jeśli macie konto na BETFAN, wystarczy:

1) wejść na stronę www.betfan.pl

2) zalogować się na swoje konto

3) zagrać kupon (niekoniecznie darterski) za dowolną stawkę

4) przejść do strony głównej i wybrać “DARTS” z menu po lewej stronie

5) kliknąć ikonę odtwarzania obok trwającego meczu

I to wszystko! Zagranie kuponu aktywuje do BETFAN TV na 24h! Otrzymujecie dostęp do video w pełnej rozdzielczości, z oryginalnym, angielskim komentarzem.

W sytuacji, w której nie jesteście zarejestrowanymi użytkownikami BETFAN, wpierw należy założyć konto. Tutaj możecie połączyć przyjemne z pożytecznym, bo każda rejestracja przez link https://betfan.pl/lp/kir2ml091p z kodem LACZYNASDART wspiera działalność naszego portalu. Gdy wszystkie procedury będą za Wami (a proces zakładania konta trwa zaledwie 30 sekund), wystarczy się potem zalogować i wykonać kroki podane wyżej. Pamiętajcie, że w tym momencie obowiązuje promocja w postaci bonusu 200%, czyli wpłacając maksymalnie 150 zł, gracie za 450!

ZOBACZ TEŻ
Żnin pożegnał darterów. Zakończyły się MP w darcie elektronicznym!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama