Obserwuj nas

Newsy

“Wyrzuciłem trofea i wszystkie lotki”. Wright zmotywowany przez… Littlera

Gwiazda dwukrotnego mistrza świata powoli gaśnie, a ostatnie dwa lata są tego dowodem. Nie tylko porażki w początkowych fazach turniejów telewizyjnych, ale także fatalna dyspozycja na podłodze były na porządku dziennym u Szkota. Teraz jednak nadszedł czas na postanowienia noworoczne, a Wright zainspirowany historiami Littlera oraz Humphriesa zapowiada powrót do gry na najwyższym poziomie.

Źródło: PDC

Choć w 2023 pojawiło się światło w tunelu Petera Wrighta w postaci wygranego turnieju ET czy zdobytego mistrzostwa Europy, to jednak mało kto powie, że to był dobry rok dla 53-latka. Dopełnieniem wszystkich nieszczęść była wstydliwa porażka w Alexandra Palace z Jimem Williamsem 0:3, co poskutkowało spadkiem na 8. miejsce w rankingu. Tak nisko nie był od 10 lat.

Oglądałem mistrzostwa świata po tym, jak zostałem wyeliminowany, a Luke Littler i Luke Humphries zainspirowali mnie tym, czego dokonali – przyznał Snakebite. Zwłaszcza Luke Humphries z tym, co wygrał w ciągu ostatnich czterech miesięcy. To pokazuje, co możesz zrobić i osiągnąć, jeśli włożysz w to ciężką pracę.

Szkot nie krył również swojego zachwytu nad finalistą mistrzostw Luke Littler to najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem w telewizji! dodał, że to właśnie 16-latek w największym stopniu zainspirował go do walki o powrót do formy.

Pozbyłem się wszystkich trofeów, pozbyłem się wszystkich lotek, żebym mógł zacząć od nowa. Chcę nowych trofeów w tym roku zapowiedział odważnie Wright. Zawodnik przyznał też, jak słaby był w minionym sezonie – Ubiegły rok był okropny i poprzedni też był okropny, ale nie mogę się doczekać gry w tym roku dodał.

Snakebite znalazł także powód gorszej dyspozycji – W zeszłym sezonie wziąłem sobie trochę wolnego, ale to nie zadziałało, czego skutki widzieliśmy w Premier League wskazał. – Mam nadzieję, że moim nastawieniem będzie używanie jednego zestawu lotek. Jeśli uda mi się to osiągnąć przez cały rok, będę szczęśliwy i będę dużym zagrożeniem dla wszystkich zakończył.

Peter Wright sezon 2024 rozpocznie od Bahrain Darts Masters. Jego rywalem będzie japońska gwiazda i mistrz Azji Haruki Muramatsu.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama