Obserwuj nas

Newsy

De Decker: Wright nie powinien grać w Premier League. Jego poziom był niski

Peter Wright przy okazji ostatniego European Touru typował jako jego triumfatora Mike’a De Deckera. Belg postanowił się zrewanżować i również wypowiedział się o aktualnej formie Snakebite’a. Niestety dla Wrighta, The Real Deal, delikatnie mówiąc, nie jest zachwycony jego dotychczasowymi poczynaniami w Premier League.

Źródło: PDC

Pośród zawodników elity Szkot nie radzi sobie na razie najlepiej – odstaje zarówno pod względem wyników, jak i statystyk. Zapowiedzi takiego stanu rzeczy padały już przed startem rozgrywek. Mówiło się głównie o tym, że to Chris Dobey powinien był zająć jego miejsce. Obrońcy tego wyboru twierdzili, że dwukrotny mistrz świata jest nadal wysoko w rankingu światowym, wygrał w zeszłym roku mistrzostwa Europy, nadal będąc przy tym dużą wartością marketingową dla PDC. Do tego wszystkiego w krótkim nagraniu na kanale YouTube „Double Top” odniósł się Mike De Decker.

Wright nie powinien znaleźć się w Premier League. Zwłaszcza jeśli spojrzymy na jego poziom w ostatnich miesiącach ubiegłego roku, który był kiepski. Co prawda ma swój performance na scenie, ten taniec, używa innych lotek prawie w każdym meczu. Ludzie oczywiście o tym mówią i PDC to lubi. Myślę, że został właśnie dlatego wybrany. Pod kątem jakości, oczywiście ktoś taki jak Chris Dobey powinien tam być — stwierdził numer trzy belgijskiego darta.

Robi to sobie samemu. Prawie wszyscy wiedzą z góry, że “jeśli będziesz musiał zmierzyć się z Wrightem, dostaniesz dwa darmowe punkty”. To takie proste – dodał.

W niedalekiej przyszłości De Decker i Wright będą mogli zmierzyć się na scenie. Wystąpią w European Tourze w Monachium (30 marca – 1 kwietnia) i obaj rozpoczną zmagania od pierwszej rundy. Wszystkie z sześciu ich dotychczasowych spotkań wygrywał Snakebite.

ZOBACZ TEŻ
Wyjść, wygrać, a potem się zobaczy. Ratajski w grze o ćwierćfinał Matchplaya!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama