Obserwuj nas

Newsy

Gra lepsza niż wynik. Koniec przygody Białeckiego w MŚ WDF

Sebastian Białecki przegrał z Andym Baetensem w meczu drugiej rundy mistrzostw świata WDF. Choć Polak zagrał poprawnie, nie zdołał ugrać żadnego seta przeciwko momentami nieomylnej tego dnia “jedynce”.

Źródło: World Darts Federation

Pierwszy set był okresem przełamań. W pierwszych czterech legach żaden z graczy nie zdołał utrzymać swojej partii. Sprawa zmieniła się w ostatnim legu, a że grę o bulla wygrał Baetens, set również powędrował na jego konto. Choć w turnieju bywało z tym różnie, to starcie od początku trzymało bardzo dobry poziom.

W drugim secie Belg utrzymał bardzo dobrą grę. Kluczowe okazało się przełamanie przy stanie 1:1, po którym zdołał utrzymać lega, wychodząc na prowadzenie 2:0.

Historii nie napisał też trzeci set. W nim Baetens natychmiast wyszedł na prowadzenie, a chwilę później dołożył przełamanie. Polak zdołał jeszcze powalczyć i ugrać dwa legi, ale spotkanie zakończyło się wynikiem 0:3.


Mistrzostwa świata WDF 2023 – 2. runda:

🇧🇪 (1) Andy Baetens 3:0 🇵🇱 Sebastian Białecki
(3:2, 3:1, 3:2)

Średnie: 94,82 – 89,88

Podwójne: 50,0% (9/18) – 50,0% (5/10)

Maksy: 2 – 3

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona