Obserwuj nas

Newsy

Rezultat bez zmian. Wright zwycięski w pojedynku z Ratajskim

Krzysztof Ratajski przegrał z Peterem Wrightem w meczu 1/8 finału turnieju Masters. Choć po słabym początku Polak niemal w całości odrobił straty, spotkanie i tak skończyło się wynikiem 8:10.

Źródło: Professional Darts Corporation

Choć według bukmacherów to Polak podchodził do starcia z pozycji minimalnego faworyta, początek meczu zupełnie tego nie odzwierciedlał. Wright zaczął znakomicie, podczas gdy Ratajski miał problem z trafianiem w zasadzie czegokolwiek. Pierwszy leg, pierwsze przełamanie i już trzeba było gonić. Do przerwy Polish Eagle nie wygrał jednak ani jednej partii, przegrywając 0:5.

Druga sesja przyniosła poprawę – głównie pod względem wyniku. Ratajski skorzystał ze słabszego okresu rywala, doprowadzając do stanu 3:6. Gdy wydawało się, że straty zostaną zniwelowane do minimum, pojawiły się kolejne pomyłki na podwójnych – nie wpadły ani dwudziestki, ani dziesiątki, ani piątki.

Po drugiej przerwie jeszcze zrobiło się nerwowo – Polak doprowadził do stanu 7:8, ale Wright znów podniósł poziom swojej gry, zamykając spotkanie wynikiem 8:10.

 

Masters 2024 – 1/8 finału

🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 (8) Peter Wright 10:8 🇵🇱 (24) Krzysztof Ratajski

Średnie: 90,31 – 92,78

Podwójne: 55,6% (10/18) – 33,3% (8/24)

Maksy: 2 – 4

1 Komentarzy

1 Komentarz

  1. AJAJ

    3 lutego, 2024 o 17:55

    KURWA KURWA KURWA KURWA KURWAAAA MAAAAAAAAAAAAAAAAAAĆ!!!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama