Obserwuj nas

Newsy

Rozpoczynamy typera Mistrzostw Europy!

Szykuje nam się kolejne darterskie święto na najwyższym poziomie. ME czekają na swojego triumfatora, podobnie jak następna edycja naszej Ligi Typerów!

Źródło grafiki: Betfan

Ponad 190 osób przystąpiło do typowania spotkań World Grand Prix. Jest więc duża szansa, że po raz pierwszy w historii naszego typera przekroczymy 200 osób. Byłoby świetnie, bo zawsze powtarzamy, że im więcej chętnych, tym lepsza zabawa. Czas przejść jednak do konkretów!

Łącznie do wytypowania będziecie mieli 31 spotkań. Poniżej przedstawiamy tabelkę, do ilu legów będzie toczyła się rywalizacja na poszczególnych etapach (nie ma gry na przewagi).

1 rundaDo 6 wygranych legów
2 rundaDo 10 wygranych legów
ĆwierćfinałyDo 10 wygranych legów
PółfinałyDo 11 wygranych legów
FinałDo 11 wygranych legów

A jak wziąć udział w zabawie? Ci którzy mają już konto, wystarczy że się zalogują, ale nowi chętni muszą wpierw dokonać REJESTRACJI. Potem należy się udać do menu Typer -> Rozgrywki. W tym miejscu czeka na Was 16 spotkań pierwszej rundy. Kolejne fazy będziemy uzupełniali na bieżąco.

Jeśli chodzi o punktację, to wygląda ona następująco:

  • idealnie wytypowany wynik spotkania – 3 punkty
  • poprawne wskazanie zwycięzcy – 1 punkt

Żeby trochę urozmaicić zabawę, dodaliśmy opcję JOKERA. Jokera można użyć raz w trakcie całego turnieju, a powoduje on, że dany mecz będzie punktowany x2. To powinno wprowadzić dodatkowy element taktyki, jak również spowodować, że emocje będą do samego końca.

Pamiętajcie, że swoje predykcje możecie edytować. W przypadku każdego spotkania macie podaną datę i godzinę, kiedy kończy się możliwość zmian. Terminy spotkań są jednak przybliżone, więc należy zatypować odpowiednio wcześniej. WAŻNE! Między półfinałami a finałem będzie bardzo krótka, dosłownie kilkudziesięciominutowa przerwa (wszystkie mecze tej fazy będą rozgrywane podczas jednej sesji). Dlatego weźcie to pod uwagę, żeby ostatnie spotkanie turnieju Wam nie umknęło.

To teraz przejdźmy do nagród. Skoro czekają na nas tak prestiżowe zawody jak Mistrzostwa Europy, to pomyśleliśmy, że oprócz standardowych upominków, zwycięzca zgarnie też pamiątkową statuetkę! Pełna rozpiska nagród przedstawia się więc następująco:

WynikNagroda
1 miejscestatuetka, bonus 100 zł + etui + miarka od Darter180.com
2 miejscebonus 50 zł
3 miejscebonus 30 zł
4 miejscebonus 20 zł
5 miejscebonus 10 zł

Nagrodę główną funduje sklep partnerski Darter180.com – bardzo dziękujemy! Bonusy gwarantuje z kolei nasz sponsor generalny BETFAN. Przy okazji przypominamy, że każda rejestracja przez dedykowany link TUTAJ z kodem LACZYNASDART wspiera funkcjonowanie naszego serwisu. Założenie konta to zaledwie 30 sekund, a w tym momencie nasz sponsor generalny oferuje promocję – wpłacasz 150 grasz za 450! Warto skorzystać, tym bardziej, że oferta na Mistrzostwa Europy jest bardzo bogata – znajdziecie ją tutaj: https://betfan.pl/sg/sy2swgz3qb

W przypadku, gdyby w końcowym rozrachunku dwóch (lub więcej) użytkowników miało tyle samo punktów, wówczas o wyższym miejscu w tabeli decyduje większa ilość dokładnie wytypowanych wyników. Gdyby się okazało, że to nie przyniesie rozstrzygnięcia, wtedy między zainteresowanymi przeprowadzimy dogrywkę.

Życzymy wszystkim jak najlepszej zabawy i jak najwięcej meczów punktowanych za 3 punkty. A w razie jakichkolwiek problemów z rejestracją, logowaniem lub samym typowaniem – prosimy o KONTAKT.

ZOBACZ TEŻ
Humphries: czasami jestem głupi. Powinienem być silniejszy
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama