Obserwuj nas

Newsy

Ekspert nie wierzy w rezygnację Huybrechtsa. “Spróbuje zagrać nawet z kontuzją”

Nie milkną echa tego, co się wydarzyło z udziałem Kima Huybrechtsa. Rozpoczęły się dyskusje czy Belg zdąży wyleczyć swój uraz, do rozpoczęcia World Cup of Darts i czy w tym turnieju wystartuje. Swoje zdanie na ten temat w podcaście „Game On” wygłosił Robert Marijanović.

Źródło zdjęć: PDC

W sprawie powrotu do gry Kima Huybrechtsa słyszymy coraz więcej głosów. Sam zainteresowany twierdzi, że chce wystartować w kwalifikacjach do belgijskiego European Touru, które odbędą się 13 czerwca. Lekarz zaimujący się Hurricane’em powiedział, że nie ma możliwości, by belgijska dwójka do tego czasu osiągnęła optymalną dyspozycję. Czy Huybrechts zdąży dojść w pełni do zdrowia na World Cup of Darts? Nawet jeśli tego nie osiągnie, to czy odpuści sobie udział w tej imprezie? Na te pytania odpowiedział były uczestnik mistrzostw świata Robert Marijanović.

Ramię, kości i tak dalej, wszystko się zagoi. Ból również może ustąpić. W ramionach znajdują się opaski mięśniowe. Oczywiście są one regulowane w dokładnie taki sam sposób, dostosowane do twojego hobby, do twojej precyzji. Nie używasz ich w ten sam sposób przez sześć lub siedem tygodni. Oznacza to, że skracają się, zmieniają, a potem możesz już nigdy nie być w stanie przywrócić więzadeł do formy lub zrobić to z dużym trudem — tak widzi to Niemiec.

Czy Mike De Decker zastąpi rodaka w duecie z Dimitrim van den Berghiem? Marijanovic nie widzi takiego scenariusza. – Myślę, że Kim zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zagrać, w World Cup of Darts. Myślę, że zaryzykuje nawet grę z kontuzją, zaryzykuje również osłabienie zespołu, ponieważ tak bardzo chce tego występu. To okoliczność, która z pewnością nie rozwiąże już istniejących problemów między Huybrechtsem a jego belgijskimi kolegami z drużyny — skwitował.

Jeśli De Decker nie wygra najbliższego European Touru, to Huybrechts będzie miał prawo wystartować w turnieju dwójek. Ostateczne decyzje zapadną za jakiś czas, aktualnie były finalista turnieju telewizyjnego skupia się na powrocie do zdrowia, którego życzymy mu jak najwięcej.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona