Obserwuj nas

Newsy

Greaves powstrzymana, Harrysson zgarnął pełną pulę! Koniec 7. sezonu Modusa

25 tysięcy funtów powędrowało do Szwecji! Andreas Harrysson wygrał tydzień mistrzów zamykający 7. sezon rozgrywek MODUS Super Series. W finale po kapitalnym meczu pokonał Cama Crabtree’ego, a wcześniej wyeliminował Beau Greaves.

Andreas Harrysson cieszy się ze zwycięstwa w 7. sezonie MODUS Super Series
Źródło: MODUS Super Series

Tydzień mistrzów stanowił zwieńczenie całego sezonu. Dwunastu zwycięzców poszczególnych tygodni spotkało się podczas 13. tygodnia. Do sobotniej fazy finałowej przeszło sześciu najlepszych graczy. Zostali oni podzieleni na dwie grupy.

W pierwszej grupie nie było wyraźnego dominatora. Do play-offów z dwoma punktami awansowali Darius Labanauskas i Beau Greaves, wyprzedzając trzeciego Reece Robinsona korzystniejszym bilansem legowym.

Druga grupa przyniosła nieco inną historię. Komplet zwycięstw zgarnął Harrysson, który pokonał zarówno Crabtree’ego, jak i Conora Heneghana. Dla tego ostatniego nie był to dobry dzień i po dwóch meczach musiał pożegnać się ze sceną w Portsmouth.

Na półfinale przygodę z tygodniem mistrzów zakończył Labanauskas, przegrywając z Crabtree’em mimo całkiem dobrego meczu. Jeszcze bardziej emocjonujące było starcie Harryssona z Greaves. Szwed po deciderze wyeliminował 20-letnią Angielkę i zameldował się w meczu o główną pulę.

Finał Crabtree – Harrysson był fantastycznym zamknięciem sezonu. To spotkanie, podobnie jak poprzednie, zostało rozegrane na pełnym dystansie. W decydującym legu Anglik już zaczynał witać się z tytułem, pozostawiając sobie osiem punktów na liczniku. Wtedy do tarczy wrócił Szwed i popisał się genialnym zejściem ze 121 na czerwonym środku. Największy sukces w karierze stał się faktem!

 

 

MODUS Super Series – tydzień mistrzów 7. sezonu

Grupa 1:

:england: Beau Greaves (104,36) 4:1 :england: Reece Robinson (86,62)

:england: Reece Robinson (93,92) 4:3 🇱🇹 Darius Labanauskas (92,51)

🇱🇹 Darius Labanauskas (97,72) 4:1 :england: Beau Greaves (89,07)

 

Grupa 2:

🇮🇪 Conor Heneghan (75,25) 0:4 :england: Cam Crabtree (95,43)

:england: Cam Crabtree (90,39) 2:4 🇸🇪 Andreas Harrysson (95,58)

🇸🇪 Andreas Harrysson (86,29) 4:2 🇮🇪 Conor Heneghan (87,93)

 

Play-offy:

🇱🇹 Darius Labanauskas (90,63) 2:4 :england: Cam Crabtree (89,65)

🇸🇪 Andreas Harrysson (91,56) 4:3 :england: Beau Greaves (90,63)

:england: Cam Crabtree (92,31) 3:4 🏆 🇸🇪 Andreas Harrysson (96,94)

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama