Obserwuj nas

Newsy

Labanauskas górą! Litwin zwycięzcą tygodnia w MODUS Super Series

Dziesiąty tydzień 7. serii MODUS Super Series przechodzi do historii. Wygrał go Darius Labanauskas, w finale pokonując Justina Hood’a wynikiem 4:1.

Źródło: Modus Super Series

Pierwsza grupa przebigła w sposób, którego raczej można się było spodziewać. Darius Labanauskas wygrał oba swoje spotkania, plasując się na czele. W meczu, który decydował o drugim półfinaliście Dan Astbury pokonał faworyzowanego Rossa Montgomery’ego wynikiem 4:1.

Małą niespodziankę przyniosła nam za to druga grupa, gdzie Richie Howson zdecydowanie nie pokazał dobrej gry i przegrał oba swoje spotkania. Zwycięzcą natomiast został Justin Hood, a za jego plecami wylądował Ted Evetts.

Pierwszy mecz półfinałowy dostarczył nam ogromnych emocji, bowiem zwycięzcę poznaliśmy dopiero po siódmym legu. Decider układał się na korzyść Labanauskasa, jednak Evetts w ostatniej kolejce rzucił 174 punkty ustawiając się na podwójnej ósemce. Jednak Litwin wytrzymał presję i wykończył spotkanie topem, meldując się tym samym w finale.

Rewelacja tygodnia nie zawiodła również w meczu półfinałowym! Justin Hood od samego początku grał pewnie, na co Dan Astbury nie potrafił znaleźć odpowiedzi. Tym samym Happy Feet zagwarantował sobie mecz z Dariusem Labanauskasem, którego stawką był występ w tygodniu mistrzów.

Wielki finał okazał się świetnym podsumowaniem pełnego emocji i niespodzianek tygodnia. Labanauskas w najważniejszym spotkaniu popełniał niezwykle mało błędów, Hood dostał więcej szans jedynie w trzecim legu, zapisując go ostatecznie na swoje konto. Litwin wygrał finałowe starcie 4:1 i dołączył do zacnej obsady tygodnia mistrzów 7. serii MODUS Super Series.


MODUS Super Series – finały 10. tygodnia 7. serii:

Grupa 1:

:england: Dan Astbury (88,70) 2:4 🇱🇹 Darius Labanauskas (98,52)

🇱🇹 Darius Labanauskas (92,83) 4:3 :scotland: Ross Montgomery (94,70)

:scotland: Ross Montgomery (87,70) 1:4 :england: Dan Astbury (84,00)

Grupa 2:

:england: Richie Howson (79,88) 1:4 :england: Ted Evetts (85,84)

:england: Ted Evetts (88,31) 2:4 :england: Justin Hood (95,24)

:england: Justin Hood (84,99) 4:3 :england: Richie Howson (78,78)

Play-offy:

:england: Ted Evetts (98,31) 3:4 🇱🇹 Darius Labanauskas (94,69)

:england: Justin Hood (90,43) 4:2 :england: Dan Astbury (79,76)

🏆 🇱🇹 Darius Labanauskas (98,09) 4:1 :england: Justin Hood (95,87)

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama