Obserwuj nas

Newsy

Oficjalnie: Ratajski – de Decker w 2. rundzie turnieju w Kilonii

Mike de Decker pokonał Martina Schindlera 6:3 w meczu 1. rundy Baltic Sea Darts Open. Obaj gracze zaprezentowali bardzo solidny poziom, choć nie byli w stanie wejść na wyżyny swoich możliwości. Spotkanie wyłoniło rywala dla Krzysztofa Ratajskiego, który rozpocznie zmagania od drugiej rundy.

Źródło: Professional Darts Corporation

I Schindler, i de Decker najcięższe działa wytoczyli na początku spotkania. Po trzech pierwszych legach średnie obu oscylowały wokół 110-punktowych wartości. Mimo wsparcia publiczności reprezentant Niemiec w żadnym momencie nie zdołał wyjść na prowadzenie. Choć od stanu 0:2 doprowadził do wyniku 3:3, wszystkie kolejne partie padły już łupem Belga.

 

 

Mecz Krzysztofa Ratajskiego zostanie rozegrany w sobotę o godz. 21:30. Godzinę wcześniej swoje spotkanie rozegra Sebastian Białecki, który zmierzy się z Luke’iem Humphriesem.

Wszystkie sesje z polskim komentarzem będą transmitowane przez ViaplayTurniej można też oglądać w BETFAN.TV oraz w serwisie PDC.TV.

Rozgrywki Baltic Sea Darts Open są także dostępne w ofercie naszego ligowego bukmachera BETFAN – https://betfan.pl/sg/6cx2rq8crp. Przypominamy, że każda rejestracja przez link https://betfan.pl/lp/kir2ml091p z kodem LACZYNASDART wspiera naszą działalność.

 

BALTIC SEA DARTS OPEN 2024 – WYNIKI, TERMINARZ, TRANSMISJA

 

Baltic Sea Darts Open 2024 – 1. runda

🇩🇪 Martin Schindler 3:6 🇧🇪 Mike de Decker

Średnie: 95,09 – 96,44

Podwójne: 33,3% – 40,0%

Maksy: 2 – 3

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona