Obserwuj nas

Newsy

Sensacji nie było. Littler lepszy od Ratajskiego w Austrian Darts Open

Luke Littler pokonał Krzysztofa Ratajskiego w meczu 1/8 finału Austrian Darts Open. Choć Polak podjął walkę, spotkanie zakończyło się wynikiem 3:6. To drugie w tym roku zwycięstwo wicemistrza świata nad “Polskim Orłem”.

Źródło: Professional Darts Corporation

Nasz reprezentant dobrze otworzył mecz – w pierwszej partii zdystansował rywala na punktacji i pewnie utrzymał swoje podanie. Po chwili pojawiła się nawet okazja, by przełamać Littlera, ale Ratajski nie wykorzystał jednej lotki na podwójnej dwudziestce.

Ta jedna niewykorzystana szansa mogła błyskawicznie się zemścić – w trzecim legu to The Nuke podszedł do niskiego zamknięcia na przełamanie Polaka, ale zaliczył pomyłki zarówno przy rozmianie, jak i przy kończeniu.

Wkrótce przed Ratajskim pojawiła się wielka szansa – czwarty leg przyniósł przełamanie i wyjście na prowadzenie 3:1. Radość nie potrwała niestety zbyt długo – chwilę później Anglik odrobił straty i po powolnym początku wrzucił wyższy bieg.

To niestety zbiegło się z okresem gorszej gry Polaka, co poskutkowało przegraniem kolejnych pięciu legów i końcową porażką 3:6.

 

 

AUSTRIAN DARTS OPEN 2024 – WYNIKI, TERMINARZ, TRANSMISJA

 

Austrian Darts Open 2024 – 1/8 finału:

🇵🇱 (15) Krzysztof Ratajski 3:6 :england: Luke Littler

Średnie: 91,51 – 95,07

Podwójne: 25,0% (3/12) – 66,7% (6/9)

Maksy: 1 – 1

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama