Obserwuj nas

PDC

Były mistrz świata nie wróci w 2024 roku? “Nie mam żadnych planów”

Adrian Lewis, podczas spotkania byłych mistrzów świata z fanami, które odbyło się 27 listopada, wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu do gry. Jak wskazał, na chwilę obecną nie ma żadnych konkretnych planów i nie może niczego obiecać.

//źródło: Jonas Hunold / PDC Europe

Anglik był jednym z gości “Night with the Champions”, gdzie zainicjowano spotkanie jedenastu mistrzów świata, tym samym, świętując 30 odsłon największego turnieju w PDC. Zapytany o powrót w 2024 roku przez prowadzącego Wayne’a Mardle’a, przyznał, że nie szykuje się na rychły powrót do rywalizacji.

Należy przypomnieć, że Lewis, dokładnie po pięciu miesiącach od zawieszenia swojej kariery, udzielił wywiadu, w którym podkreślił, iż nie boi się stracić karty zawodniczej i nie myśli o powrocie do darta w najbliższym czasie. Wyjaśnił też, że powodem jego nieobecności jest uczucie wypalenia oraz brak przyjemności z zawodowego grania w darta.

Jackpot skomentował dyskusję na temat G.O.A.T – najlepszego dartera wszech czasów, a także opowiedział zabawną anegdotę z mistrzostw świata PDC w 2011 roku.

Należy bacznie pilnować sytuacji byłego mistrza świata. O ile, na chwile obecną, nie zapowiada się, żeby oddawał kartę, to w przypadku nagłej zmiany decyzji, będzie to świetna informacja dla Radka Szagańskiego, który może być ewentualnym beneficjentem dodatkowego, “bezpiecznego” miejsca w rankingu PDC Order of Merit.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona