Obserwuj nas

Newsy

“Kibice byli fenomenalni” – Boris Krcmar po wygranej z Aspinallem

Boris Krcmar to jedyny z ósemki „pretendentów”, któremu udało się pokonać zaproszonych do Poland Darts Masters zawodników ze światowej czołówki. W piątkowy wieczór 44-letni Chorwat pokonał Nathana Aspinalla 6:4. W trakcie konferencji prasowej po swoim sukcesie nie krył zadowolenia.

Fot. Simon O'Connor/PDC

Wygrana Krcmara w I rundzie Poland Darts Masters to niewątpliwie największa sensacja pierwszego dnia rywalizacji i kolejny dowód na to, że Boris jest w stanie rywalizować z najepszymi darterami na świecie. Przypomnijmy, że na przełomie roku udało mu się dojść do III rundy mistrzostw świata, eliminując po drodze Keegana Browna oraz Dirka van Duijvenbode. Patent na Chorwata znalazł dopiero Gary Anderson.

Czuję się świetnie – podsumował stan swoich emocji Chorwat. – Nathan jest jednym z najlepszych graczy na świecie. Zagrałem dziś dobrze; byłem trochę zdenerwowany, ale udało mi się wygrać, więc jestem bardzo szczęśliwy. Mam nadzieję, że uda mi się utrzymać tę formę i dam z siebie wszystko co najlepsze jutro. – zadeklarował Boris.

W ćwierćfinale, Krcmar będzie miał równie trudne, jak nie trudniejsze zadanie. Najlepszy chorwacki darter zmierzy się z Michaelem van Gerwenem. Krcmar liczy na utrzymanie dobrego poziomu swojej gry. W spotkaniu I rundy zanotował średnią na poziomie blisko 98 punktów – Mam nadzieję, że uda mi się utrzymać tę średnią, ale zobaczymy jutro – stwierdził Chorwat.

Krcmar w miłych słowach wypowiedział się o zgromadzonej w gliwickiej PreZero Arenie widowni – Tłum był fenomenalny, naprawdę fenomenalny – powiedział i dodał – Bardzo miło jest grać przed taką publicznością, podoba mi się to.

ZOBACZ TEŻ
Gilding się obudził. Ratajski odpadł z World Matchplay
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama