Obserwuj nas

Newsy

Chisnall znów pokonany, Ratajski w ćwierćfinale German Darts Open!

Krzysztof Ratajski pokonał Dave’a Chisnalla w meczu trzeciej rundy German Darts Open 2023. Dla Polaka to już czwarta wygrana w tym sezonie w spotkaniach z Anglikiem. Zwycięstwo niemalże zagwarantowało Ratajskiemu udział w nadchodzących mistrzostwach Europy.

Źródło: Professional Darts Corporation

Obaj gracze podobnie weszli w mecz, zaczynając od dwóch wyrównanych, lecz w ostateczności wygranych legów przy swoich rzutach. Ratajski miał szansę na przełamanie już w pierwszej partii, ale spudłował lotkę na czerwonym środku. Z kolei drugą partię Polak wygrał dzięki trafionej podwójnej piątce w ostatniej próbie.

Obraz gry zmienił się dopiero w piątym legu, przy stanie 2:2. Wtedy Polish Eagle zgarnął pierwsze przełamanie, wyraźnie przebijając Chizzy’ego na punktacji. Dobra passa utrzymana została także chwilę później, a na ekranie pojawił się wynik 4:2. Czwarta wygrana partia i czwarta wygrana ostatnią lotką w dłoni. 

W siódmym legu Chisnall popełnił trzy błędy przy zamykaniu topa, co pomogło Ratajskiemu wyjść na trzylegowe prowadzenie. Koniec końców, Polski Orzeł zamknął spotkanie w spektakularny sposób, trafiając bulla przy zejściu z 68 punktów i wygrywając 6:2.

 

 

🇵🇱 (16) Krzysztof Ratajski 6:2 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (1) Dave Chisnall

Średnie: 89,58 – 92,83

Podwójne: 6/18 (33,3%) – 2/10 (20%)

Maksy: 0 – 1

ZOBACZ TEŻ
„Dalej będę denerwować rywali”. Van Gerwen nie zamierza odpuszczać
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama