Obserwuj nas

Newsy

Dart w Kanale Sportowym! Rozmowa przed Poland Darts Masters.

Temperatura przed zmaganiami na warszawskim Torwarze rośnie. W środę o tym wydarzeniu usłyszycie w Poranku Kanału Sportowego!

Takie informacje lubimy przekazywać! Nastawiajcie sobie budziki, bo już o godzinie 8:00 gośćmi Poranka KS będą Kuba Łokietek i Łukasz Wacławski! Głównym tematem rozmowy będzie nadchodzący wielkimi krokami Poland Darts Masters, chociaż domyślamy się, że wątków pojawi się znacznie więcej. Wiedza i pasja Kuby oraz Łukasza to gwarancja, że rozmowa będzie pełna ciekawostek, analiz czy prognoz dotyczących zawodów. Dodatkowo będzie łączenie z Krzysztofem Ratajskim, dlatego nie wyobrażamy sobie, by mogło Was zabraknąć na wirtualnej widowni.

Rozmowę będziecie mogli śledzić na YouTube Kanału Sportowego, ale w tym artykule również znajdziecie player, więc wystarczy odwiedzić naszą stronę w środowy poranek, by obejrzeć transmisję. A jeśli ktoś nie będzie mógł zobaczyć relacji na żywo, to nie musi się martwić, ponieważ materiał będzie dostępny z odtworzenia (od 31:04).

5 komentarzy

1 Komentarz

 1. Jakub Łobodowski

  Jakub Łobodowski

  4 lipca, 2023 o 21:56

  Szkoda że nie ma u nich programu głównie o darcie.

 2. Kornel Manuszewski

  Kornel Manuszewski

  5 lipca, 2023 o 13:07

  Bardzo dobra promocja darta, niech jest gdzie się da 🙂

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama