Obserwuj nas

Sponsorowane

Deszcz freebetów za mecz K. Ratajskiego!

Około godziny 21:00 The Polish Eagle powalczy o 1/8 finału Belgian Darts Open. Jego rywalem będzie aktualny wicemistrz świata.

Luke Littler jeszcze kilka tygodni temu wydawał się maszynką do wygrywania. Ale ostatnimi czasy jego forma nie jest tak wysoka i niewiele zabrakło, by do jego pojedynku z Krzysztofem Ratajskim nie doszło, bo Anglik był o włos, by odpaść rundę wcześniej z Jose de Sousą. To daje nadzieję, że nasz reprezentant będzie w stanie nie tylko podjąć wyrównaną rywalizację, ale pokusić się o awans do kolejnej fazy.

Wspólnie z naszym sponsorem generalnym BETFAN przygotowaliśmy dla Was możliwość zgarnięcia freebetów za ten mecz. Wszystkie szczegóły wraz z regulaminem znajdziecie w linku https://bit.ly/3V9X7ju lub po kliknięciu na poniższą grafikę.

Przy okazji przypominamy, że każda rejestracja przez dedykowany link TUTAJ z kodem LACZYNASDART wspiera funkcjonowanie naszego serwisu. Założenie konta to zaledwie 30 sekund, a w tym momencie BETFAN oferuje promocję – wpłacasz 150 grasz za 450!

Oferta na Belgian Darts Open – https://betfan.pl/sg/olyfnidz4l

Oferta na mecz K. Ratajskiego – https://betfan.pl/sg/2kem8p93ed

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama