Obserwuj nas

Sponsorowane

Dołącz do sekcji typerskiej ŁND!

Lubisz dart? Cenisz sobie emocje towarzyszące obstawianiu wyników meczów? Znamy idealne miejsce, gdzie znajdziesz osoby o podobnych zainteresowaniach!

Serdecznie zapraszamy do naszej świeżo powstałej Sekcji Typerskiej na Facebooku. Nie ma znaczenia czy jesteś doświadczonym graczem, czy może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z obstawianiem meczów darterskich – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Nasza grupa to nie tylko miejsce do dzielenia się typami i analizą spotkań. Regularnie organizujemy konkursy, w których czekają fantastyczne nagrody. Od bonusów bukmacherskich po vouchery do naszych sklepów partnerskich.

Dodajmy, że partnerem projektu (jak i całego naszego portalu) jest BETFAN. Płyną z tego atrakcyjne korzyści, bo uczestnicy grupy otrzymują informacje z pierwszej ręki na temat atrakcyjnych promocji związanych z dartem!

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Dołączenie do naszej grupy jest banalnie proste. Wystarczy kliknąć na link poniżej, odpowiedzieć na dwa krótkie pytania, zaakceptować regulamin i już jesteś z nami! A im więcej nas tym lepiej!

https://www.facebook.com/groups/1508438563323208

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama



Rankingi






Moja Strona