Obserwuj nas

Sponsorowane

Oferta na German Darts Open + zakład specjalny [ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Rozpoczyna się najbardziej gorący okres w światowym darcie. To również znakomity czas dla lubiących obstawiać, bo meczów do analizy będzie pod dostatkiem.

Już w piątek 8 września ruszają zmagania German Darts Open. W turnieju wystąpi wiele światowych gwiazd, a nie zabraknie również Krzysztofa Ratajskiego, który jest jedynym przedstawicielem naszego kraju w stawce. The Polish Eagle, jako zawodnik rozstawiony, swój pierwszy mecz rozegra w sobotę, ale zanim emocje związane z reprezentantem Polski, wpierw czeka nas 16 spotkań pierwszej rundy. I wśród nich wiele takich, gdzie nie jest łatwo wskazać zwycięzcę, a to oznacza bardzo atrakcyjne kursy.

BETFAN przygotował dla Was rozbudowaną ofertę na zmagania na niemieckiej ziemi. To nie tylko zdarzenia na zwycięzcę, ale na dokładny wynik, liczbę 180-tek czy różnego rodzaju handicapy. Całą ofertę znajdziecie pod tym linkiem https://betfan.pl/sg/2t5cq3mqyc.

Ale to nie wszystko! Jeden z użytkowników Twittera zaproponował, aby można było obstawić, jakimi lotkami swój pierwszy mecz w German Darts Open rozpocznie Peter Wright. Szkot, który znany jest z ekstrawagancji, jeśli chodzi o dobór lotek potrafi zaskakiwać, a ostatnio jego wybór padł na lotki sygnowane nazwiskiem… Michaela van Gerwena 🙂 Jak będzie tym razem? Jeśli się domyślacie, to również to zdarzenie możecie dorzucić do swojego kuponu – https://betfan.pl/sg/9ftc2nogsu.

Jak widzicie – dla naszego sponsora generalnego nie ma słowa “niemożliwe”, dlatego jeśli macie pomysł na autorski zakład związany z dartem, który chcielibyście obstawić, to wystarczy do nas napisać, a my zobaczymy co da się zrobić.

Na koniec chcielibyśmy przypomnieć, że rejestrując się z naszym kodem LACZYNASDART, przez dedykowany link i grając u naszego partnera wspomagacie nasz projekt. Nie zapomnijcie skorzystać z promocji, dzięki której możecie zgarnąć triple bonus aż 200% od depozytu!

#niegraszniewygrasz #współpraca

ZOBACZ TEŻ
"Potrzebujemy Gary'ego w darcie". Smith z szacunkiem o rywalu po wygranej
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama