Obserwuj nas

Sponsorowane

Rozbudowana oferta na Modus Super Series [ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Trafiały do nas opinie, że BETFAN jako sponsor naszego portalu, powinien dysponować rozszerzoną ofertą na dart. Mamy dla Was w tym temacie dobrą wiadomość.

Źródło grafiki: Betfan

Ostatnie tygodnie nie były zbyt emocjonujące z punktu widzenia wydarzeń darterskich. Regularnie gra głównie Modus Super Series (w zakładach bukmacherskich te zmagania podpisywane są jako Online Live League) a fakt, że mecze tych rozgrywek są dostępne na platformie YouTube, przyciąga uwagę potencjalnych typerów, którzy mogą śledzić na żywo poczynania swoich faworytów.

Do tej pory oferta zakładów BETFAN na turnieje Modusa obejmowała głównie typowanie zwycięzców poszczególnych spotkań. Jednakże dzięki Waszym sugestiom, że warto byłoby poszerzyć ofertę, natychmiast przystąpiliśmy do analizy tej kwestii we współpracy z naszym partnerem. Wynikiem tego jest wprowadzenie szeregu nowych zdarzeń na wszystkie kolejne tygodnie z Modus Super Series – możecie to zweryfikować TUTAJ.

Kolejna dobra informacja jest taka, że wkrótce na platformie Facebook powstanie dedykowana grupa, skupiająca entuzjastów zakładów w darta. Głównym celem będzie stworzenie przestrzeni do integracji miłośników tego sportu, którzy pragną dzielić się swoimi analizami czy kuponami oraz wymieniać poglądami z innymi pasjonatami. Co więcej – uczestnicy tej grupy będą mieli okazję skorzystać z bonusów od BETFAN i dodatkowych korzyści. Bądźcie czujni, ponieważ wkrótce podzielimy się z Wami wszystkimi szczegółami!

Na koniec chcielibyśmy przypomnieć, że rejestrując się z naszym kodem LACZYNASDART, przez dedykowany link i grając u naszego partnera wspomagacie nasz projekt. Nie zapomnijcie skorzystać z promocji, dzięki której możecie zgarnąć triple bonus aż 200% od depozytu!

#niegraszniewygrasz #współpraca

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona