Obserwuj nas

Sponsorowane

Łukasz Wacławski pokona Gerwyna Price’a! [ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Niespodzianki są solą sportu. Nie inaczej jest w bukmacherce, gdzie zawsze najbardziej cieszy trafienie zdarzenia, którego wyniku nikt się nie spodziewał.

Źródło grafiki: Betfan

500 – tyle dokładnie wynosi kurs na końcowe zwycięstwo Łukasza Wacławskiego w Poland Darts Masters. Równie małe szanse daje się Polakowi w starciu z Gerwynem Pricem, stanowiącym debiut Polaka na scenie PDC, ale tak naprawdę spotkań, które w piątek mają swojego murowanego faworyta jest zdecydowanie więcej. Poniżej przedstawiamy Wam grafikę z kursami meczowymi, jakie nasz sponsor generalny BETFAN przygotował na pierwszy dzień zmagań.

Gdyby swój kupon opierać wyłącznie na faworytach, to potencjalna wygrana wielkiej różnicy w Waszym portfelu nie zrobi. Na szczęście BETFAN przygotował dużo szerszą ofertę na poszczególne mecze. Ilość rzuconych 180-tek, handicap legów, dokładny wynik końcowy, czy będzie 9 lotka – to tylko część możliwości jakie dostaniecie do swojej dyspozycji. Pełną ofertę na piątek znajdziecie TUTAJ.

Dodatkowy powód, dla którego warto wybrać ofertę naszego partnera jest taki, że rejestrując się z naszym kodem LACZYNASDART, przez dedykowany link i generując zakład (o dowolnej stawce) w ciągu pierwszych 24h, dostaniecie dostęp do BETFAN.TV, gdzie będziecie mogli obejrzeć Poland Darts Masters bez żadnych dodatkowych opłat! A przy okazji wspomożecie nasz projekt, co w dobie regularnych opłat związanych z serwisem, będzie stanowiło dla nas dużą ulgę.

Poniżej przedstawiamy Wam wypowiedź Kuby Łokietka, który wskazał potencjalnie najciekawsze zdarzenia, nad którymi warto się pochylić, układając kupon.


Pierwsze zdarzenie to N.Aspinall – B.Krcmar powyżej 4,5 maxów. Aspinall świetnie rzuca 180-tki, a zakładam że Chorwat zagra jakieś minimum i dorzuci cegiełkę. Druga kwestia warta rozpatrzenia, to handicap (-4,5) na Luke’a Humphriesa. Jednego lego powinien oddać Majorowi, ale chyba nie więcej. Na koniec spotkanie R.Cross – K.Ratajski – tutaj obstawiam powyżej 9,5 legów, bo zapowiada się bardzo wyrównana potyczka!

Kuba Łokietek, komentator Viaplay

Jak widzicie predykcje Kuby? Na Wasze przemyślenia czekamy w komentarzach! Podobnie jak na zdjęcia kuponów, które mamy nadzieję, że po dzisiejszym wieczorze, będą się świeciły wyłącznie na zielono.

ZOBACZ TEŻ
Wade: wygrałem więcej niż ktokolwiek poza Taylorem i van Gerwenem
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama