Obserwuj nas

Newsy

Kłopoty Bradleya Brooksa! Kolejne rozstrzygnięcia w MODUS Super Series

Sebastian Białecki jest coraz bliższy poznania rywali w finałach tygodnia Super Series. Gdy Polak ma wolne po zwycięstwie w grupie A, pozostali gracze toczą rywalizację w grupach B i C. Po pierwszej kolejce w najlepszej sytuacji są John O’Shea oraz Scott Taylor.

Źródło: Professional Darts Corporation

Jako że Sebastian Białecki wygrał grupę A, ma już pewne miejsce w sobotnich finałach. Pozostali gracze – czy to z dalszych miejsc, czy też wcześniej przydzieleni do grup B i C, wciąż muszą o to walczyć.

W grupie B, z której wychodzi trzech z pięciu graczy, praktycznie pewny awans ma już Scott Taylor. Anglik nie tylko wygrał wszystkie spotkania, ale też skończył ze znakomitym bilansem legów. David Evans i Ted Evetts tracą do niego po cztery punkty, ale również zajmują premiowane lokaty. Lee Cocks i Ross Montgomery mogą być rozczarowani po środowych występach – dotyczy to szczególnie Szkota, który przecież jest byłym posiadaczem karty PDC.


Tabela grupy A (po 4 z 8 kolejek)

Poz.GraczBilansPunkty
1🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Scott Taylor+118
2🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 David Evans+44
3🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Ted Evetts-54
4🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Lee Cocks-42
5🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Ross Montgomery-62


Grupie C przewodzi John O’Shea, co nie jest szczególnym zaskoczeniem – Irlandczyk to również były uczestnik Pro Touru. Dobra gra wreszcie przełożyła się na rezultaty również dla Steve’a Hine’a. Anglik imponował grą na punktacji w grupie A, ale miał pecha, że trafiał na rewelacyjnie dysponowanych rywali. Sześć punktów ma również Niemiec Ole Holtkamp. Jimmy van Schie i Neil Meneer są w nieco gorszym położeniu, ale największym zaskoczeniem jest słaba dyspozycja Bradleya Brooksa. 23-latek odniósł tylko jedną wygraną i będzie musiał dokonać czegoś wielkiego, by na koniec znaleźć się w czołowej dwójce.


Tabela grupy C (po 5 z 10 kolejek)

Poz.GraczBilansPunkty
1🇮🇪 John O’Shea+108
2🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Steve Hine+16
3🇩🇪 Ole Holtkamp-16
4🇳🇱 Jimmy van Schie04
5🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Neil Meneer-34
6🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Bradley Brooks-72


Obie grupy dokończą zmagania w piątek – grupa C zacznie grę o 14, a grupa B – o 23. Finały zostaną rozegrane w sobotni wieczór. Wszystkie mecze można śledzić za darmo na kanale YouTube @MODUSSuperSeries.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona