Obserwuj nas

Newsy

Kolejny popis Littlera? Czwartek i ostatnie mecze pierwszej rundy MŚ

W czwartek pierwsza runda mistrzostw świata zostanie domknięta – do rozegrania pozostały jedynie dwa mecze. To oznacza, że do gry wejdą pozostali rozstawieni gracze – w tym Andrew Gilding, który spróbuje stawić czoła fenomenalnemu Luke’owi Littlerowi.

Źródło: Professional Darts Corporation

Popołudnie rozpoczną dwa pojedynki między graczami, którzy jeszcze nie mieli okazji wystąpić w tegorocznych mistrzostwach. Mickey Mansell zagra z najlepszym chińskim darterem – Xiaochen Zongiem, a Luke Woodhouse zmierzy się z Berrym van Peerem.

Dwa kolejne starcia to już występy rozstawionych zawodników, w tym ciekawie zapowiadający się mecz pomiędzy Madarsem Razmą a Mikiem de Deckerem, który już zdążył zaprezentować się z dobrej strony w tegorocznym czempionacie. Sesję zamknie pojedynek Roba Crossa z Thibault Tricole, jedynym reprezentantem Francji w tej imprezie.

Wieczór otworzy z kolei Luke Littler, który skradł show genialnym występem przeciwko Christianowi Kistowi. Tym razem jego przeciwnikiem będzie Andrew Gilding.

Trudne zadania czekają także kolejnych rozstawionych zawodników. Na Danny’ego Nopperta czeka wyzwanie w postaci Scotta Williamsa, zaś Gabriel Clemens będzie musiał poradzić sobie z azjatycką sensacją – Man Lok Leungiem.

W ostatnim meczu Damon Heta zmierzy się z Martinem Lukemanem. Anglik nie jest już w tak dobrej formie jak w poprzednim sezonie, więc rankingowa “dziesiątka” będzie wyraźnym faworytem tego pojedynku.


Mistrzostwa świata PDC 2024 – plan 7. dnia turnieju:

Sesja popołudniowa

1. runda: ☘️ Mickey Mansell – 🇨🇳 Xiaochen Zong (ok. 13:40)

1. runda: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Luke Woodhouse – 🇳🇱 Berry van Peer (14:40)

2. runda: 🇱🇻 (32) Madars Razma – 🇧🇪 Mike de Decker (15:40)

2. runda: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (8) Rob Cross – 🇫🇷 Thibault Tricole (16:40)

Sesja wieczorna

2. runda: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (20) Andrew Gilding – 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Luke Littler (ok. 20:10)

2. runda: 🇳🇱 (7) Danny Noppert – 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Scott Williams (21:10)

2. runda: 🇩🇪 (22) Gabriel Clemens – 🇭🇰 Man Lok Leung (22:10)

2. runda: 🇦🇺 (10) Damon Heta – 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Martin Lukeman (23:10)

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama