Obserwuj nas

Newsy

Kolejny wielki debiut – Greaves zagra w MODUS Super Series

Najpierw Devon Petersen, wkrótce Beau Greaves. Siódmy sezon rozgrywek Super Series jest naznaczony debiutami znanych nazwisk. W mediach społecznościowych organizacji pojawiła się informacja, że Angielka weźmie udział w jednym ze zbliżających się turniejów w Portsmouth.

Źróło: World Darts Federation

Można powiedzieć, że dla dominatorki kobiecego darta to kolejny krok w stronę wyjścia ze swoistej “bańki” – jeszcze przed startem sezonu Greaves zdecydowanie unikała gry z mężczyznami, skupiając się na wygrywaniu kolejnych turniejów przeznaczonych dla pań. Sama określała, że niespecjalnie przepada za mieszanym dartem, choć świetne występy w Grand Slam of Darts mogły wskazywać na coś innego – tam była o krok od wyjścia z grupy.

Przełomowy okazał się marzec i debiut w Development Tourze, gdzie po pięciu turniejach Angielka zajmuje 10. pozycję w klasyfikacji generalnej. Wkrótce zostanie piątą kobietą w historii MODUS Super Series – do tej pory udział brały Fallon Sherrock, Lisa Ashton, Mikuru Suzuki i Trina Gulliver.

 

 

Nie wiadomo jeszcze, kiedy i z kim przyjdzie się mierzyć dwukrotnej mistrzyni świata. Dotychczas rozegrano cztery z trzynastu tygodni siódmego sezonu.

ZOBACZ TEŻ
20 funtów i powrót do korzeni. Littler najlepszy... w lokalnym turnieju!
1 Komentarzy

1 Komentarz

  1. Jacob

    26 marca, 2024 o 07:55

    No i fajnie, dziewczyna ma papiery na granie w PDC. Modus robi dużo dobrego, wyciąga rękę do tych mniej znanych graczy albo tych którzy stracili kartę, itd. a my kibice możemy popatrzeć na dobrego darta w trakcie tygodnia

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama