Obserwuj nas

Newsy

“Nigdy nie zagrałem tak źle”. Fatalny występ Cullena w Hildesheim

Dwa spotkania, dwie porażki, bilans legów 2:12 – to “dorobek” Joe Cullena z dwóch turniejów Players Championship, jakie rozegrane zostały w Hildesheim. Do swojej postawy w PC10 “The Rockstar” odniósł się na platformie X.

Źródło: Professional Darts Corporation

Joe Cullen nie będzie z rozrzewnieniem wspominał swoich startów w Players Championship 9 i 10 w Hildesheim. Szczególnie wtorkowy występ trudny będzie do wspominania. The Rockstar poniósł dotkliwą porażkę z Berry van Peerem, nie ugrywając nawet jednego lega i notując średnią na poziomie 73,67

Do meczu z van Peerem Cullen odniósł się na swoim profilu na platformie X – Myślę, że nigdy wcześniej nie czułem się tak zawstydzony, grając w darta! Nie było powodu. Nie wiem dlaczego, ale chyba nigdy w swojej karierze zawodowej nie zagrałem tak źle – stwierdził Cullen.

Przyznał jednocześnie, że nie ma pojęcia skąd taki, a nie inny występ w Hildesheim. – Przyjmijmy, że takie rzeczy się zdarzają, ale po tak okropnym występie trudno to zaakceptować. Przegrupowanie na Kilonię – kończy swój wpis The Rockstar. Przypomnijmy, że Kilonia od 10 maja gościć będzie uczestników Baltic Sea Darts Open – kolejnego turnieju cyklu European Tour.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama