Obserwuj nas

Newsy

Russ Bray kończy karierę! Legenda podała termin ostatniego turnieju

PDC opublikowała komunikat, według którego zbliżające się mistrzostwa świata będą ostatnim rankingowym turniejem Russa Braya. Legendarny sędzia rezygnuje z pracy na pełen etat na rzecz roli ambasadora, choć okazjonalnie będzie pojawiał się w turniejach World Series.

Źródło: Professional Darts Corporation

Według komunikatu z oficjalnej strony PDC, finał zbliżających się mistrzostw świata będzie ostatnim rankingowym meczem sędziowanym przez 66-letniego Anglika. The Voice jest jedną z najbardziej ikonicznych postaci światowego darta, a do federacji dołączył w 1996 roku. 

“Przez ostatnie cztery dekady Russ odegrał kluczową rolę w rozwoju darta na świecie, a w 2024 roku wcieli się w rolę ambasadora PDC. 66-latek był częścią wielu ikonicznych momentów w historii sportu, włączając w to decydującego lega pomiędzy Philem Taylorem a Raymondem van Barnevelem w finale mistrzostw świata” – czytamy w komunikacie.

Na oficjalnym kanale YouTube pojawił się również specjalny film z tej okazji, w ramach podziękowań złożonych sędziemu.

1 Komentarzy

1 Komentarz

  1. Łukasz Łukasz

    Łukasz Łukasz

    24 listopada, 2023 o 10:25

    The One and ONLY. RUSS BRAY !! 🙂

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona