Obserwuj nas

Newsy

Show Ratajskiego. Poza zwycięstwem… perfekcyjny “leg”!

Nie milkną echa niedzielnego zwycięstwa Krzysztofa Ratajskiego w Jenie podczas German Darts Open 2023. Polak nie tylko skradł show, wygrywając turniej, ale także popisał się czymś, czego kamery transmisyjne nie wychwyciły od razu…

(fot. Twitter/X)

Najlepszy polski zawodnik nie miał łatwej drogi do odniesienia sukcesu. Musiał pokonać m.in. turniejową “jedynkę” – Dave’a Chisnalla, jednego z czołowych graczy na świecie – Danny’ego Nopperta, a także młodego Josha Rocka, który rozbijał z łatwością kolejnych przeciwników.

Nic dziwnego, że ciśnienie mogło odrobinę spaść przed finałem, ponieważ Ratajski zagwarantował sobie występ w mistrzostwach Europy, poprawił pozycję w rankingu ProTourowym i mógł z odrobinę większym komfortem rozegrać finał.

Rozluźnił się tak bardzo, że podczas rozgrzewki na scenie przed startem meczu ze Stephenem Buntingiem… rzucił dziewiątą lotkę! Początkowo wydawało się, że sytuacja pozostanie jedynie legendą, ale – jak się okazało – kamery uchwyciły ten wspaniały moment.

Marco Meijer – na co dzień jeden z komentatorów holenderskiego Viaplay, a także sędzia darterski, opublikował materiał na portalu X, w którym widać jak na dłoni perfekcję rzuconą przez Polskiego Orła. Teraz czekamy już tylko na dziewiątą lotkę w trakcie spotkania telewizyjnego!

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona