Obserwuj nas

Newsy

Typer Cazoo Masters 2024!

Po przerwie od typowania, która trwała mniej wiecej miesiąc, wracamy do rywalizacji! Nie wiemy jak Wam, ale nam brakowało tego dreszczyku emocji i adrenaliny.

Źródło grafiki: Betfan

Już w piątkowy wieczór startuje Cazoo Masters 2024. Turniej prestiżowy, a dla nas wyjątkowy z powodu obecności Krzysztofa Ratajskiego, za którego dobry występ trzymamy kciuki. Może wreszcie uda mu się ugrać coś dużego na telewizyjnej scenie.

Wróćmy jednak do naszej zabawy. Do wytypowania będziecie mieli łącznie 23 spotkania. Poniżej przedstawiamy tabelkę, do ilu legów będzie toczyła się rywalizacja na poszczególnych etapach (nie ma gry na przewagi).

1 rundaDo 6 wygranych legów
2 rundaDo 10 wygranych legów
ĆwierćfinałyDo 10 wygranych legów
PółfinałyDo 11 wygranych legów
FinałDo 11 wygranych legów

A jak wziąć udział w zabawie? Ci którzy mają już konto, wystarczy że się zalogują, ale nowi chętni muszą wpierw dokonać REJESTRACJI. Potem należy się udać do menu Typer -> Rozgrywki. W tym miejscu czeka na Was 8 spotkań 1. rundy. Kolejne mecze będziemy uzupełniali na bieżąco.

Jeśli chodzi o punktację, to wygląda ona następująco:

  • idealnie wytypowany wynik spotkania – 3 punkty
  • poprawne wskazanie zwycięzcy – 1 punkt

Żeby zabawa była ciekawsza, warto wykorzystać JOKERA. Co prawda można użyć raz w trakcie całego turnieju, ale powoduje on, że dany mecz będzie punktowany x2. To powinno wprowadzić dodatkowy element taktyki, jak również namieszać w końcowych fazach typera.

Pamiętajcie, że swoje predykcje możecie edytować. W przypadku każdego spotkania macie podaną datę i godzinę, kiedy kończy się możliwość zmian. Terminy spotkań są jednak przybliżone, więc należy zatypować odpowiednio wcześniej. WAŻNE! Między półfinałami a finałem będzie zaledwie kilkadziesiąt minut przerwy (wszystkie mecze tej fazy będą rozgrywane podczas jednej sesji). Dlatego weźcie to pod uwagę, żeby ostatnie spotkanie turnieju Wam nie umknęło.

To teraz przejdźmy do nagród. Pełna rozpiska przedstawia się więc następująco:

WynikNagroda
1 miejscebonus 100 zł + voucher do sklepu partnerskiego na 100 zł
2 miejscebonus 50 zł
3 miejscebonus 30 zł
4 miejscebonus 20 zł
5 miejscebonus 10 zł

Bonusy gwarantuje nasz sponsor generalny BETFAN. Przy okazji przypominamy, że każda rejestracja przez dedykowany link TUTAJ z kodem LACZYNASDART wspiera funkcjonowanie naszego serwisu. Założenie konta to zaledwie 30 sekund, a w tym momencie nasz sponsor generalny oferuje promocję – wpłacasz 150 grasz za 450! Warto skorzystać, tym bardziej, że oferta na Cazoo Masters 2024 jest bardzo obfita – znajdziecie ją tutaj: https://betfan.pl/sg/kahb53tgiw

W przypadku, gdyby w końcowym rozrachunku dwóch (lub więcej) użytkowników miało tyle samo punktów, wówczas o wyższym miejscu w tabeli decyduje większa ilość dokładnie wytypowanych wyników. Gdyby się okazało, że to nie przyniesie rozstrzygnięcia, wtedy między zainteresowanymi przeprowadzimy dogrywkę.

Liczymy na dobrą frekwencję, bo im więcej osób, tym ciekawsza rywalizacja! A w razie jakichkolwiek problemów z rejestracją, logowaniem lub samym typowaniem – prosimy o KONTAKT.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona