Obserwuj nas

Newsy

[WIDEO] Van Gerwen pudłuje dziewiątą lotkę… dwa razy w jednym meczu!

Robert Thornton wciąż pozostaje ostatnim graczem w historii, który zdołał rzucić dziewiątą lotkę w World Grand Prix. Dziewięcioletnią niemoc w tym aspekcie próbował przełamać Michael van Gerwen, ale dwukrotnie pomylił się na czerwonym środku.

Źródło: Professional Darts Corporation

Po powolnym wejściu w mecz Holender szybko odrobił straty, wychodząc na prowadzenie 2:1. Gra van Gerwena przez moment wyglądała fenomenalnie – na tyle, że prawdopodobnie żaden gracz nie mógłby z nim konkurować. Najlepszym tego dowodem były dwa legi, w których Holender był bliski napisania wielkiej historii, rzucając dziewiątą lotkę w formacie double-in double-out. W obu przypadkach barierą nie do przejścia okazał się jednak czerwony środek.

 

W końcowym rozrachunku jednak to Dobey awansował do ćwierćfinału, korzystając z okresu niemocy van Gerwena i wygrywając ostatecznie 3:2.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama