Obserwuj nas

Newsy

9. lotka Steve’a Westa w finałach Modus Super Series!

48-letni Anglik Steve West rzuca telewizyjną 9. lotkę! Logika nakazuje myśleć, że prędzej będziemy się spodziewać dziewiątej lotki po zawodnikach z dużych turniejów PDC, a jednak to panowie ze skromnego MODUSa ponownie nas zaskakują.

fot. Sky Sports
 

Od poniedziałku trwają finały czwartego cyklu MODUS Super Series. Wkroczyliśmy w decydującą fazę turnieju i poznaliśmy ostateczną szóstkę zawodników, która zmierzy się finałowej, sobotniej nocy.

W trakcie zmagań grupy B, o trzy ostatnie miejsca w wyżej wymienionej puli mierzyli się ze sobą, dobrze znany fanom darta, ćwierćfinalista UK Open i Mistrzostw Europy – Steve West 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 oraz faworyt i wschodząca gwiazda angielskiego darta – Luke Littler 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿. Wiadomo było, że takie starcie może przynieść nam ogrom emocji, natomiast na realne grzmoty nie musieliśmy czekać ani chwili. West rzucił 9. lotkę już na otwarciu tego spotkania! 16-letni Anglik absolutnie się tym nie przejął, nie oddając do końca meczu żadnego lega i deklasując Steve’a 4-1.

 

Steve West to dopiero drugi zawodnik, który to osiągnął w MODUS Super Series. Co ciekawe, jedyna osoba osiągająca darterską perfekcję to Conor Heneghan ☘️ i zrobił to już trzykrotnie! Cieszymy się, że “worek” z dziewiątymi lotkami nareszcie się otworzył i miejmy nadzieję na ponowne zobaczenie telewizyjnej “9.”, tym razem na największych scenach PDC.

Obaj bohaterowie spotkania awansowali do finałowych dwóch grup 3-osobowych i będziemy mogli ich oglądać dzisiejszego, sobotniego wieczoru. Poza nimi znalazło się również miejsce dla: Jeroena Miocha 🇳🇱, Berry’ego van Peera 🇳🇱, Reece’a Robinsona 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 oraz Colina Osborne’a 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿. Na transmisję z ostatniej nocy IV cyklu MODUS Super Series zapraszamy na ich oficjalny kanał YouTube.

4 komentarze

1 Komentarz

 1. Biały

  5 sierpnia, 2023 o 11:12

  Kilka 9 lotek na Modusie jeszcze było. James Richardson w meczu z synem Joshem, Richie Burnett, Martin Adams

  • Kacper Zarzycki

   Kacper Zarzycki

   5 sierpnia, 2023 o 11:58

   Wszystkie z nich były pod szyldem “Online Live League”. Wiadomo, że MODUS to jego sukcesor, ale według samych przedstawicieli organizacji to jest dopiero drugi zawodnik po Heneghanie.

   • Biały

    5 sierpnia, 2023 o 13:29

    Dla mnie to i tak jedno i to samo. Oprocz nazwy i lokalizacji tam się nic nie zmieniło. Ale jak tak klasyfikujesz to Heneghan nie ma trzech 9 lotek bo w Online super Series również 9 lotkę trafił

    • Kacper Zarzycki

     Kacper Zarzycki

     5 sierpnia, 2023 o 13:51

     To prawda. Kierowałem się filmem na kanale Modusa z kompilacją 3 dziewiątek, ale przeoczyłem, że pierwsza z nich była jeszcze w OLL. Widocznie organizatorzy sami się gubią w tym czy chcą to uznawać, czy nie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama