Obserwuj nas

Newsy

Austrian Darts Open: Ratajski znów zagra z Littlerem

Luke Littler pokonał Damona Hetę 6:2 w meczu 2. rundy turnieju w Graz. W 1/8 finału Anglik po raz drugi w karierze zmierzy się z Krzysztofem Ratajskim, który kilka godzin wcześniej odniósł pierwsze w tym sezonie zwycięstwo w European Tourze.

Źródło: Professional Darts Corporation

Pod względem poziomu mecz Heta – Littler zaczął się dość powoli – po czterech legach na tablicy widniał wynik 2:2, a średnia obu graczy nie przekraczała 90 punktów. To jednak błyskawicznie uległo zmianie – głównie za sprawą Anglika, który miał nawet podejście do dziewiątej lotki, ale stanęło na siedmiu perfekcyjnych rzutach.

Dwa wygrane legi na początku spotkania były jedynymi skalpami Australijczyka – The Nuke wrzucił wyższy bieg i skończył na ponad 106-punktowej średniej, wygrywając 6:2.

Spotkanie Ratajski – Littler zostanie rozegrane w niedzielnej sesji popołudniowej o godz. 15:00. Do tej pory obaj gracze spotkali się tylko raz, podczas pierwszego w tym sezonie turnieju European Touru – wówczas Anglik wygrał 6:3. W poprzedniej rundzie turnieju w Graz Polak pokonał Doma Taylora 6:2. 

Wszystkie sesje z polskim komentarzem będą transmitowane przez Viaplay. Turniej można też oglądać w serwisie PDC.TV. Rozgrywki Austrian Darts Open są także dostępne w ofercie naszego ligowego bukmachera BETFAN – https://betfan.pl/sg/q1wfslplke. Przypominamy, że każda rejestracja przez link https://betfan.pl/lp/kir2ml091p z kodem LACZYNASDART wspiera naszą działalność.

 

AUSTRIAN DARTS OPEN 2024 – WYNIKI, TERMINARZ, TRANSMISJA

 

Austrian Darts Open 2024 – 2. runda:

🇦🇺 (2) Damon Heta 2:6 :england: Luke Littler

Średnie: 88,13 – 106,02

Podwójne: 33,3% (2/6) – 46,2% (6/13)

Maksy: 1 – 4

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama