Obserwuj nas

Newsy

Awans znów jest realny! Udany czwartek Białeckiego w Modusie

Po trzech dniach posuchy, z Porstmouth wreszcie napłynęły dobre wieści. Sebastian Białecki wygrał cztery z pięciu meczów grupy C, wyraźnie zwiększając swoje szanse na awans do finału tygodnia. Przy okazji Polak popisał się dziewiątą lotką. Do pełni szczęścia zabrakło tylko zwycięstwa ze Stevem Westem.

Pierwszy mecz naszego reprezentanta nie zwiastował niczego dobrego. Białecki, choć ostatecznie pokonał Matta Clarka po deciderze, musiał przetrwać lotki meczowe rywala, który w pewnym momencie prowadził już 3:1. Samo spotkanie Łodzianin zakończył zresztą na niskiej, 76-punktowej średniej.

Podobny przebieg przyjęło starcie Sebastiana z Jimem McEwanem. Bardzo dobrze dysponowany Szkot zepsuł pięć lotek meczowych przy stanie 3:2, z czego nasz reprezentant był w stanie skorzystać, doprowadzając do decydującego lega. Tam Białecki wykorzystał przewagę rozpoczęcia, ponownie triumfując 4:3.

Deciderem skończyło się także trzecie spotkanie, w którym rywalem był znakomicie grający Matt DennantBolt wyraźnie podniósł jednak poziom swojej gry, pokonując Anglika po raz pierwszy w tym tygodniu.

Mniej szczęścia było w starciu ze Stevem Westem. 48-latek znów zaprezentował bardzo solidny poziom, pozwalając Polakowi na ugranie tylko jednej partii.

Prawdziwy popis Białecki dał w meczu z Antonem OstlundemBolt wygrał 4:1, popisując się przy okazji 9-darterem.

Sebastian Białecki – wyniki czwartkowych meczów:

🇵🇱 Sebastian Białecki (75,94) 4:3 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Matt Clark (81,94)

🇵🇱 Sebastian Białecki (84,44) 4:3 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Jim McEwan (94,79)

🇵🇱 Sebastian Białecki (92,79) 4:3 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Matt Dennant (97,50)

🇵🇱 Sebastian Białecki (92,39) 1:4 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Steve West (90,95)

🇵🇱 Sebastian Białecki (103,27) 4:1 🇸🇪 Anton Ostlund (90,86)

Grupa C – tabela po 5 z 10 kolejek

LPZawodnikBilansPunkty
1🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Jim McEwan+98
2🇵🇱 Sebastian Białecki+38
3🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Steve West06
4🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Matt Dennant04
5🇸🇪 Anton Ostlund-52
6🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Matt Clark-72


Kolejne mecze grupy C zostaną rozegrane w piątek, zaczynając od godz. 14. Dwóch najlepszych graczy awansuje do sobotnich finałów. Wszystkie spotkania można śledzić za darmo na kanale Youtube @MODUSSuperSeries.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama