Obserwuj nas

Newsy

“Cel? Miejsce w TOP4”. Mistrz świata zbiera ligowe doświadczenie

Luke Humphries rozgrywa swój premierowy sezon w Premier League. Jaki ma cel? Jak postrzega swój udział w tym prestiżowym cyklu?

Źródło: Professional Darts Corporation

Po zwycięstwie w Brighton, w Nottingham Luke Humphries szukać będzie okazji do przedłużenia swojej zwycięskiej passy. W swoim pierwszym pojedynku siódmego wieczoru Premier League zmierzy się z Michaelem Smithem, którego tydzień temu aktualny mistrz świata PDC pokonał w finale 6:3.

Triumf w Brighton był pierwszym w karierze zwycięstwem Anglika w pojedynczym turnieju cyklu Premier League. Dzięki sukcesowi awansował na 2. miejsce w tabeli, będąc trzy punkty za Michaelem van Gerwenem – Moim celem na ten sezon jest po prostu znaleźć się w pierwszej czwórce, niezależnie od tego, czy będzie to pierwsze, czy czwarte miejsce – jasno sprecyzował swoje cele Humphries. – W tym cyklu bierze udział ośmiu fantastycznych graczy. Dotarcie do najlepszej czwórki Premier League byłoby dla mnie ogromnym osiągnięciem – skomentował Cool Hand Luke.

Humphries debiutuje w tym roku w rozgrywkach nierankingowej, ale bardzo prestiżowej Premier League. Choć chciałby osiągnąć miejsce w TOP4, swój cel na cały cykl widzi gdzie indziej. – Jeśli nie uda mi się dojść do finałów – trudno. To mój pierwszy rok w Premier League i chodzi przede wszystkim o zdobywanie doświadczenia i naukę. Cieszę się każdą minutą spędzoną w tym gronie. Gra w Premier League to przywilej. Nie czuję się debiutantem. Czuję się jakbym robił to od wielu lat – podsumował.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama