Obserwuj nas

Newsy

Price: chciałem zrobić walk-on w nausznikach i kamizelce odblaskowej

We wtorek Gerwyn Price udzielił wywiadu, podczas którego poruszył temat “słynnych” nauszników, które założył podczas ćwierćfinału zeszłorocznych mistrzostw świata. Miał pomysł na ich ponowne użycie, ale… nie będzie już mógł tego zrobić.

// źródło: Shaun Brooks

Walijczyk odwołał się do sławetnej sytuacji z ćwierćfinałowego meczu poprzednich mistrzostw świata przeciwko Gabrielowi Clemensowi. Przegrywając 1-3, wyszedł na scenę i rozegrał seta, przy okazji kilkukrotnie prowokując publikę. Price we wtorkowym wywiadzie przybliżył sprawę ze swojego punktu widzenia. Przy okazji opisał niemożliwe do zrealizowania plany na walk-on podczas najbliższych mistrzostw.

“Jest to coś, co zrobiłbym ponownie. To nie powinno się zdarzyć na tej scenie, ale zrobiłem, co zrobiłem. Nie mogę ponownie, ponieważ jest to teraz zakazane.”

“PDC powiedziała: nigdy więcej słuchawek/nauszników. Właściwie to chciałem w nich zrobić walk-on, mając na sobie kamizelkę odblaskową, a potem ściągnąć je przed grą, ale PDC nie wiedziałaby, w która stronę pójdzie moje zachowanie.”

“Nie zrozumcie mnie źle, nie żałuję tego. Przed meczem piłkarze wychodzą na boisko wraz z dziećmi z autyzmem, nosząc nauszniki – w geście solidarności. Dostałem wiele wiadomości od rodziców autystycznych dzieci, którym bardzo się to spodobało. Oczywiście było więcej negatywnych reakcji, niż pozytywnych, ale jeśli chociaż kilka komentarzy były przychylnych, to jestem szczęśliwy.”

“Zrobiłbym dokładnie to samo, ale czy to powstrzymało publikę? Nie – jeśli już, to stało się 10 razy gorzej. Ja tylko chciałem dowieść swojej racji.”

Gerwyn Price rozpocznie grę w mistrzostwach świata od meczu drugiej rundy w poniedziałek 18 grudnia. Jego potencjalnym przeciwnikiem może być Krzysztof Kciuk, który w pierwszej rundzie zmierzy się z Connorem Scuttem.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama