Obserwuj nas

Newsy

Czas na turniej! Startuje 16. edycja NLD Cup!

Pytań o kolejny turniej w ramach Nocnej Ligi Darta było tak dużo, że nie mogliśmy przejść obok nich obojętnie. Dla wszystkich zainteresowanych mamy więc świetne info – WE ARE BACK!

autor: Mateusz Jacek Gawliński

Kolejna odsłona NLD Cup powraca! Zmagania zostaną rozegranie w dniach 20-21 listopada (poniedziałek – wtorek), a skoro tak, to jest tylko jedno miejsce, gdzie takie zawody, w tak krótkim czasie moglibyśmy zorganizować – to 147 Break w Warszawie przy ulicy Zamienieckiej 80. Możliwość rozegrania turnieju w tym lokalu pozwala nam na zaproszenie 120 osób. W oba dni rozpoczniemy grę o 18:00. Pierwsza faza grupowa – standardowo – zostanie podzielona na dwie “sesje”. Jeśli chodzi o zapisy, to reguły pozostają niezmienne i można to zrobić przez: 

  • Facebooka “Łączy Nas Dart” 
  • adres mailowy: nocnaligadarta@gmail.com 

Jednocześnie zaznaczamy, że zapisać można jedynie siebie, o grze zadecyduje kolejność zgłoszeń a proces rejestracji kończymy w piątek do końca dnia. Pewni udziału w turnieju są jedynie Patroni z progu “50 zł” oraz triumfator ostatnich zmagań. Chociaż – jeśli ktoś założy konto na BETFAN przez link https://betfan.pl/lp/kir2ml091p z kodem LACZYNASDART, to też przychylnie spojrzymy na jego kandydaturę 😉

Poprzednią edycję, która odbyła się we wrześniu i rozgrywana była w Pasku, wygrał Sebastian Chołko, pokonując w finale Jacka Cieszyńskiego.

Format rozgrywek nie ulegnie zmianie. W poniedziałek stawka zostanie podzielona na pięcioosobowe grupy. Do kolejnego dnia rozgrywek awansuje dwóch najlepszych graczy. Wtorek rozpocznie się od drugiej fazy grupowej, gdzie 48 darterów zostanie podzielonych do ośmiu sześcioosobowych grup. Najlepsza szesnastka zmierzy się w etapie single K.O, czyli w fazie pucharowej. 

Jak zwykle gwarantujemy Wam dobrą organizację, fajne nagrody (pieniężne oraz rzeczowe), jak również transmisję z wybranych spotkań. Jesteśmy przekonani, że wyjedziecie od nas zadowoleni!

Wspierają nas: BETFAN – główny sponsor, Cosmo Darts – producent sprzętu darterskiego, jak również sklepy partnerskie Baltic Darts i darter180.com

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama