Obserwuj nas

Newsy

Littler krytycznie o poziomie dziennikarstwa. “Czytam to i się śmieję”

Z racji na zbliżającą się pokazówkę gwiazdy PDC mają wzmożoną aktywność medialną. Nie mogło obyć się bez wypowiedzi najbardziej rozchwytywanej postaci, jaką obecnie jest Luke Littler. Oprócz podziwu dla obiektu znajdującego się w Nowym Jorku pojawił się wątek artykułu, który nie spodobał się wicemistrzowi świata.

Źródło: PDC

Siedemnastolatek odhacza kolejne debiuty. Tym razem zaliczy pierwszy występ w historycznej hali Madison Square Garden. Robi ona wrażenie na zawodnikach, Luke Humphries stwierdził, że bardzo chce wygrać właśnie w tym miejscu. W podobne tony uderzył The Nuke, dla którego sama możliwość gry w Stanach Zjednoczonych jest czymś w kategorii zaszczytu.

– Szaleństwem jest nawet myśleć o grze tutaj. Wystarczy pomyśleć o wszystkich sportowcach, którzy tu występowali, takich jak Conor McGregor czy Dustin Poirier w UFC. Teraz mogę tu umieścić swoje nazwisko. To po prostu szalone. Rok temu startowałem w Development Tourze, nadal jeszcze chodziłem do szkoły. Teraz jestem tutaj — powiedział Littler dla kanału Online Darts, który przy okazji wizyty w USA pojawił się chociażby w popularnym podcaście „MMA Hour” Ariela Helwaniego.

Nie zabrakło tematu mediów, które po seryjnych sukcesach Anglika są nadzwyczaj zainteresowane jego osobą. Wiem, że większość mediów chce ze mną rozmawiać, ale tak się dzieje, kiedy wygrywasz. Mama przysłała mi coś z The Sun. Jest tam zdjęcie mojego brata z dziewczynami i dzieckiem. Pomylili datę jego urodzin i to były po prostu bzdury. Nie muszą się w to mieszać, ale to właśnie robią. Czytam to w gazetach i śmieję się, że to stek bzdur — stwierdził zwycięzca Premier League.

Początek US Darts Masters w nocy z piątku na sobotę. Littler zagra w przedostatnim meczu sesji, jego rywalem ponownie będzie Matt Campbell. Początek sesji o godzinie 1:00 polskiego czasu, transmisja w Viaplay i w PDC.tv.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama