Obserwuj nas

Newsy

Finały PC na świetnym poziomie – łączna średnia powyżej 100+

Tegoroczne turnieje podłogowe dotychczas kojarzą się z tym, że pojedynki finałowe są bardzo dobrymi widowiskami z wysokimi średnimi. Na bazie czterech finałów porównano ich średnią z latami poprzednimi. Ta aktualna robi naprawdę duże wrażenie.

Źródło: PDC

Konto TheRedBit na platformie X opublikowało zestawienie liczb z lat 2017-2024 odnośnie średniej rocznej wszystkich finałów Players Championship. Można się domyślać, że osobę prowadzącą to konto zainspirowały ostatnie występy chociażby Gary’ego Andersona, Ryana Searle’a czy Luke’a Littlera. Co prawda próbka czterech z trzydziestu turniejów może na razie nie być reprezentatywna, ale przewaga nad poprzednimi latami robi wrażenie.

Najbliżej 100 punktów było w roku 2017, ale też wtedy było zdecydowanie mniej turniejów (22). Po wczorajszym pojedynku Hety z Dobeyem ta średnia wynosi 105.05. Aż szkoda, że jeden z występów Ryana Searle’a nie był tak dobry – kto wie, jak wysoko byłby ten wynik wyśrubowany. Średnia każdego zwycięzcy danego turnieju też jest okazała:

Bohaterzy dotychczasowych podłogówek mają chwilową przerwę od grania podłogówek. Ta okazja nadarzy się dopiero za miesiąc – w dniach 18-19 marca.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama