Obserwuj nas

Newsy

Humphries: Michael ciągle mi powtarzał, że pewnego dnia wygram wielki turniej

W ostatnią niedzielę Luke Humphries zgarnął swój pierwszy wielki turniej telewizyjny. Jak się okazuje, jednym z tych, którzy mu kibicowali, był… Michael van Gerwen. Anglik przyznał, że jeszcze przed zwycięstwem rozmawiał z trzykrotnym mistrzem świata.

Źródło: Professional Darts Corporation

Van Gerwen odpadł z Grand Prix w fazie 1/8 finału, przegrywając z Chrisem Dobeyem. Mighty Mike stwierdził, że tego dnia po prostu nie był wystarczająco dobry. Po porażce Holender wciąż miał jednak swojego kandydata do zdobycia tytułu w postaci Luke’a Humphriesa, o czym sam Anglik wspomniał na konferencji prasowej.

– Michael życzył mi powodzenia przed finałem i miał nadzieję, że wreszcie wygram swój pierwszy duży tytuł. Jesteśmy ze sobą w bardzo dobrych relacjach. Za każdym razem gdy mnie pokonywał, powtarzał mi jedną rzecz: “w końcu wygrasz wielki turniej, wiem to tym”. Cóż, wyszło na to, że miał rację – powiedział triumfator imprezy w Leicester.

Humphries nie liczy jednak na to, że zdominuje światowego darta tak, jak Holender zrobił to po swoim triumfie w 2012 roku. – Nie ma takiej możliwości, że dokonam tego samego, co Michael van Gerwen. Nigdy nie zdominuję tego sportu, bo konkurencja jest zbyt mocna. Będę szczęśliwy, jeśli osiągnę część tego co on – to niewiarygodny zawodnik – stwierdził

Cool Hand wskazał również, jaki jest jego główny plan na kolejne lata. – Chcę wygrać wielki turniej telewizyjny przynajmniej raz w roku – to będzie mój cel. Jednak tego, co już osiągnąłem, nikt nie jest w stanie mi zabrać – podsumował.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama