Obserwuj nas

Newsy

Katastrofa Kima Huybrechtsa! “Podwójne złamanie w prawym barku”

Noc z czwartku na piątek przyniosła szokujące wieści dochodzące z Belgii. Według dziennikarza telewizji VTM Kim Huybrechts doznał podwójnego złamania obojczyka w prawym barku. Kontuzja miała być skutkiem bójki, do której doszło po finałowym meczu Pucharu Belgii w piłce nożnej.

Źródła zdjęć: Nieuwsbladsport / Matthias De Vlieger

Informacja została opublikowana przez Matthiasa De Vliegera, komentatora i dziennikarza, który w stacji VTM zajmuje się między innymi dartem.

“Niemiłe wieści. Kim Huybrechts poszedł razem z rodziną i przyjaciółmi na finałowy mecz pucharu między Unionem a Antwerpią (ulubionym klubem Belga – przyp. red.). Po spotkaniu doszło do bójki z innymi kibicami, w wyniku której niektórzy (w tym Kim) odnieśli poważne obrażenia” – napisał de Vlieger.

“Sprawa dotyczy starcia z młodymi ludźmi z Brukseli. Rezultat: prawy bark Kima jest złamany w dwóch miejscach i jutro będzie operowany” – dodał.

Inne belgijskie źródła (w tym De Telegraaf) donoszą, że zawodnik oraz jego przyjaciel – Kevin – zostali zaatakowani przez grupkę Marokańczyków w drodze do autobusu.

“Kim i jego żona Dana przesłali takie zdjęcie. Mówią o licznych złamaniach prawego obojczyka. Ale patrząc na sam bark… nie wygląda to dobrze” – zakończył.

 

 

Jeśli te wiadomości znajdą potwierdzenie, Huybrechtsa czeka kilkumiesięczna przerwa od gry. To oznaczałoby, że Belgów podczas World Cup of Darts reprezentować będą Dimitri van den Bergh oraz Mike de Decker.

[AKTUALIZACJA]: Huybrechts wypowiedział się na temat zdarzenia w wywiadzie dla VTM Nieuws. Jak przyznał, padł ofiarą niespodziewanego ataku, który określił jako “bezpodstawną przemoc”.

 

 

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama