Obserwuj nas

Newsy

“Przede mną jeszcze wiele do osiągnięcia”. Dolan po wygranej w PC10

Brendan Dolan w poniedziałek, po niemal dwuletniej przerwie, dopisał na swoje konto kolejny tytuł w PDC. W wywiadzie dla portalu Darts News “History Maker” opowiedział co nieco o swoim nastawieniu oraz planach na przyszłość.

Źródło: Professional Darts Corporation

Triumf w PC10 z pewnością pozytywnie wpłynął na Irlandczyka, co potwierdził już w wywiadzie pomeczowym dla PDC – To absolutnie wspaniałe uczucie zdobyć kolejny tytuł – dodał Dolan świeżo po finałowym spotkaniu, które dało mu dziesiąte w karierze trofeum.

Jednocześnie Brendan wspomniał o celach, które realizował od początku sezonu – Przez ostatnie miesiące myślałem tylko o zakwalifikowaniu się do World Grand Prix i World Matchplay. Właśnie do tego dążyłem i na szczęście jestem bardzo blisko celu – stwierdził.

History Maker zdradził również jakie ma ambicje oraz stosunek do darta jako bardzo doświadczony zawodnik – Chodzi o apetyt do gry. Talent chłopaków, którzy dopiero pojawiają się w PDC mnie odmłodził. Przede mną jeszcze wiele do osiągnięcia. Gram na takim poziomie od 20 lat i dalej marzę, aby być numerem jeden. Może się to nigdy nie wydarzyć, ale cały czas będę próbował. Chciałbym zgarnąć również tytuł telewizyjny oraz wygrać turniej European Tour, to moje cele na najbliższą przyszłość – podsumował.

Co by nie mówić, Dolana w formie ogląda się bardzo dobrze i pozostaje życzyć mu sukcesów. Okazja będzie już w najbliższy weekend, bo Brendan wystąpi na Baltic Sea Darts Open w Kiel.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

ReklamaRankingi


Moja Strona