Obserwuj nas

Newsy

Kolejna wygrana Humphriesa. Wielka forma na tydzień przed Ally Pally

W czwartek odbył się kolejny event pokazowy organizowany przez MDA. Tym razem darterzy zawitali do Leeds, a głównymi gwiazdami wieczoru byli Michael van Gerwen i Luke Humphries.

Źródło: MDA Events

MDA jest organizatorem eventów na terenie Wielkiej Brytanii. Turnieje mają charakter pokazowy, a zaproszenie do nich regularnie otrzymują zarówno gracze z czołówki PDC, jak i spoza profesjonalnego touru.

Główną atrakcją ostatniej imprezy było starcie finalistów PC Finals – Luke’a Humphriesa i Michaela van Gerwena. Tym razem ponownie lepszy okazał się Anglik, wygrywając 8:3. Choć to tylko mecz pokazowy, na jego podstawie wciąż można wysnuć pewnie wnioski – Cool Hand Luke po raz kolejny popisał się ponad 100-punktową średnią, potwierdzając, że do nadchodzących mistrzostw świata przystąpi w bardzo dobrej formie.

 

 

W Leeds wystąpił również Daryl Gurney, który pokonał Dirka van Duijvenbode 4:3. Obaj panowie zagrali na 90-punktowych średnich, na co warto zwrócić uwagę głównie w przypadku Holendra. Lepsza gra i występ w tego typu turnieju mogą zwiastować, że problemy z kontuzjami zaczynają odchodzić w przeszłość.

Z pozostałych wyników: John Henderson wygrał 4:1 z Fallon Sherrock, a Kevin Painter pokonał Jacoba Gwynne’a 3:1.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 2 GB. Możesz przesłać: zdjęcie, audio, video, dokument, etc. Linki do YouTube, Facebooka, Twittera i innych serwisów wstawione w tekście komentarza zostaną automatycznie osadzone. Drop files here

Sponsor główny

Sklepy partnerskie

Zostań Patronem

Reklama